Książę Harry skończył 35 lat! Wyjątkowe życzenia Meghan Markle do męża

Książę Harry obchodził 35. urodziny.
Fotografia: Rex Features/East News

Książę Harry w niedzielę 15 września świętował swoje 35. urodziny. Meghan Markle zdecydowała się na wyjątkowe, publiczne życzenia.

Książę Harry skończył 35 lat. To wyjątkowy czas dla wnuka brytyjskiej monarchini. Zaledwie kilka miesięcy temu powierzona mu została nowa rola - został tatą. Kiedyś buntowniczy, zabawny i pragnący rozrywki młodzieniec, teraz dojrzała głowa rodziny - książę Harry zmienił się nie do poznania. Meghan Markle postanowiła złożyć mężowi życzenia z okazji urodzin.

Książę Harry obchodził 35. urodziny

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej od samego rana zalewali profil księcia życzeniami. Książę Harry jest jednym z ulubieńców publiczności. Jego małżeństwo z Meghan Markle kwitnie, czemu uważnie przyglądają się zarówno fotoreporterzy i dziennikarze, jak i fani z całego świata.

Na oficjalnym profilu na Instagramie księżna Meghan zamieściła kolaż ze zdjęciami z okazji urodzin Harry'ego. Dodała również personalne, wzruszające życzenia.

Twoja służba sprawom, na których Ci bardzo zależy, inspiruje mnie każdego dnia. Jesteś najlepszym mężem i najbardziej niesamowitym tatą. Kochamy Cię. Wszystkiego najlepszego!

Słowa Meghan są bardzo poruszające i pełne głębokiego uczucia. Na zdjęciach można zobaczyć m.in. pamiątkowe ujęcia z księżną Dianą, wspomnienia ze szkoły oraz wojska, a także najnowsze elementy - ślub z Meghan i narodziny Archiego.

Podobają wam się życzenia Meghan Markle?

Zobacz także: Siostra Meghan Markle atakuje księżną w tabloidzie. "Powinna się wstydzić"

Ile wiesz o księżnej Meghan? Sprawdź, czy jesteś jej prawdziwym fanem!

Meghan Markle
Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Meghan Markle? Niektórzy fani księżnej zdobywają komplet punktów!

Meghan Markle

1. Jak nazywają się rodzice Meghan Markle?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów