Książę Harry trafił do szpitala psychiatrycznego?! Miał przejść załamanie nerwowe

Meghan uśmiechnięta w jasnej sukience i Harry z niepewną miną w granatowym garniturze
Fotografia: SplashNews.com/East News

Niepokojące doniesienia na temat zdrowia Harry'ego obiegły media. Ponoć książę przeszedł załamanie nerwowe i trafił do szpitala!

Odkąd Harry i Meghan przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych wiemy o wiele mniej na temat ich codziennej działalności. Okazuje się, że wszystko to jednak negatywnie wpłynęło na księcia, zmuszonego do odejścia z rodziny królewskiej, w której się wychował. Teraz w zagranicznej prasie pojawiły się niepokojące doniesienia na temat jego zdrowia. Okazuje się, że książę Harry miał przejść załamanie nerwowe i trafić do szpitala psychiatrycznego.

Zobacz także: Meghan udzieliła pierwszego wywiadu po odejściu z rodziny królewskiej! Wystąpiła w amerykańskiej telewizji

Książę Harry przeszedł załamanie nerwowe? Miał trafić do szpitala

W mediach pojawiły się niepokojące informacje na temat zdrowia Harry'ego. Okazuje się, że gwałtowne zmiany w życiu księcia, doprowadziły go do załamania nerwowego.

Dziennik "The Globe" donosi, że książę Harry do tego stopnia się załamał, że potrzebował specjalistycznej opieki w szpitalu. Tabloid twierdzi, że powodem tego miało być poczucie samotności w nowym miejscu, co spotęgowała jeszcze sytuacja związana z koronawirusem i izolacją społeczną.

Meghan zmusiła go do porzucenia rodziny, przyjaciół i kraju rodzinnego, by robić karierę w Hollywood. Dla niego zamieniło się to w koszmar. Czuje się zagubiony i samotny - donosi źródło dziennika. 

Meghan, Harry i ich rzecznicy jak na razie nie odnieśli się do tych doniesień. Jak podaje Plejada.pl, w sieci pojawiły się już doniesienia, że może być to tylko manipulacja tabloidu. Mamy nadzieję, że z Harrym jednak wszystko w porządku!

Zobacz także: Meghan i Harry planują drugi ślub! Wiemy, z jakich powodów

Jak wygląda dom Meghan i Harry'ego w Ameryce? Zobaczcie sami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów