Książę Harry pokłócił się z ojcem Meghan! Padły mocne słowa

Paulina Ermel 14.08.2018
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: Eastnews

Harry postanowił zareagować na zaczepki i przykre wypowiedzi ojca księżnej Meghan.

Od kiedy Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego i księżną nie ma lekkiego życia. Oczy całego świata zwrócone są właśnie na nią, a wszelkie wpadki i potknięcia są jej wytykane. Okazuje się także, że Meghan nie ma wsparcia również ze strony swoich bliskich. Zawsze może liczyć na dobre słowo od mamy, ale siostra i ojciec nie zostawiają na niej suchej nitki. Do tego stopnia, że na kolejne z rzędu przykre wypowiedzi zareagował książę Harry.

Zobacz także: Harry i Meghan postawili znajomym ultimatum. Tego nie wolno im robić!

Thomas Markle i książę Harry się pokłócili

Niedawno na jaw wyszła współpraca Thomasa Markle'a z paparazzi. Okazuje się, że zmawiał się z fotoreporterami, a ci robili mu zdjęcia. Kiedy cała sytuacja wyszła na jaw, Harry nie wytrzymał. Zadzwonił do swojego teścia i wykrzyczał: "Gdybyś mnie posłuchał, to by się nigdy nie wydarzyło".

Jak na wybuchową reakcję księcia zareagował Markle? "Może byłoby dla was lepiej, gdybym umarł. Moglibyście udawać, że jesteście smutni" - odpowiedział.

Wygląda na to, że ojciec księżnej Meghan zawsze uderza w te same tony i odwraca kota ogonem. Po całym zajściu, kiedy zmowa z paparazzi wyszła na jaw, przeprosił za sytuację.

Zobacz także: Takiego prezentu nie dostali nawet Kate i William. Miny Meghan i Harry'ego bezcenne

Tak wygląda figura woskowa księżnej Meghan:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów