Książę Harry pokazał, że jest dumnym tatą! Meghan będzie zachwycona

Książę Harry w szarej marynarce uśmiecha się podczas "Invictus Games" w Holandii
Fotografia: Tim Rooke/Rex Features/East News

Książę Harry na kilka dni po narodzinach syna musiał opuścić rodzinę i pojechać do Holandii. Tam jednak pochwalił się tym, że jest dumnym tatą! Jesteśmy poruszeni!

Mały Archie przyszedł na świat w poniedziałek, a książę Harry już musiał opuścić rodzinę, żeby wziąć udział w "Invictus Games", których jest pomysłodawcą. Na kilka dni po narodzinach synka w związku z tym poleciał do Holandii. Księżna Meghan mogła nie być zachwycona tą podróżą. Najnowsze zdjęcia Harry'ego, które obiegły jednak świat, z pewnością sprawią, że księżna będzie dumna ze swojego męża. My jesteśmy poruszone jego pięknym gestem. Sami zobaczcie!

Zobacz także: Pierwszy komentarz Harry'ego po porodzie Meghan Markle. Książę nie potrafił ukryć wzruszenia

Książę Harry pokazał, że jest dumnym tatą

Książę Harry, choć musiał wyjechać do Holandii, nie zapomniał o tym, żeby wciąż chwalić się narodzinami swojego pierworodnego syna. Trudno mu się dziwić, że pęka z dumy!

Tym samym Harry założył na siebie kurtkę z napisem "Invictus Family Daddy". Na żółto zostały zaznaczone litery, które ułożyły się w napis "I Am Daddy", czyli "Jestem tatą". Książę z dumą nosił swoją najnowszą kurtkę.

To jednak nie wszystko! Harry otrzymał również prezent dla dziecka - body z napisem "Invictus Games". Tym razem na żółto zostało zaznaczone "I Am", czyli po prostu "Jestem". Nie możemy doczekać się zdjęcia Archiego w tym body! Meghan z pewnością będzie zachwycona.

Zobacz także: Co oznacza imię syna księżnej Meghan i księcia Harry'ego?

Książę Harry w kurtce z napisem I Am Daddy
Fotografia: SplashNews.com/East News

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej. 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów