Książę Harry obraził rodzinę Meghan? Poszło o te słowa. Komentuje urażona siostra aktorki

Anna Respondek 02.01.2018
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: EAST NEWS

Czy książę wytłumaczy swoją wpadkę?

Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się pod koniec listopada. Już niedługo, bo wiosną 2018 roku dojdzie do ślub zakochanych, który będzie wydarzeniem na skalę światową. 

Niestety między Harrym a rodziną narzeczonej doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Książę, podczas jednego ze swoich oficjalnych wystąpień, obraził rodziców Meghan, mówiąc, że nie miała ona nigdy prawdziwego domu. 

W przypadku naszej rodziny w czasie świątecznym zawsze jest element obowiązków służbowych i myślę, że razem świetnie się bawiliśmy. Myślę, że jesteśmy jedną z największych rodzin, które znam, a każda rodzina jest bardzo złożona. Meghan świetnie się spisała. Pomalutku się w tym wszystkim odnajduje. To dla niej rodzina, której, jak sądzę, nigdy nie miała - powiedział.

Choć Harry najprawdopodobniej nawiązywał do rozwodu rodziców Meghan, do którego doszło, kiedy miała 6 lat, jej siostra Samantha Grant na Twitterze postanowiła odpowiedzieć księciu i wyrazić swoje niezadowolenie. 

Rodzina Meg jest kompletna razem z siostrą, bratem, ciotkami, wujkami, kuzynami i spoiwem naszej rodziny, naszym niesamowitym, poświęcającym się dla wszystkich ojcem. Ona zawsze miała tę rodzinę... Małżeństwo ledwo ją powiększa - napisała. 

Słowami przyszłego księcia najbardziej urażony poczuł się ojciec aktorki, który zapewnił, że Meghan miała dobrą rodzinę, a wszyscy jej członkowie byli tak blisko, jak tylko mogli. Smantha podkreśliła, że Markle zawsze dostawała to, co chciała, a ich ojciec był niesamowity i uwielbiał święta Bożego Narodzenia. 

Myślicie, że Harry odpowie na komentarze siostry Meghan? 

med
Fotografia: Instagram/meghanmarkle
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów