Książę Harry zdradził, jak wyglądała jego pierwsza doba po urodzeniu syna

Paulina Ermel 13.05.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Eastnews

Tydzień temu księżna Meghan i książę Harry zostali rodzicami. Teraz Harry ujawnił, jak wyglądała jego pierwsza doba po urodzeniu syna.

6 maja o 5.26 przyszło na świat pierwszego dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Jeszcze tego samego dnia, parę godzin później, książę Harry wziął udział w małej konferencji prasowej, podczas której podzielił się z mediami radosną nowiną. W tym czasie świeżo upieczona mama i synek pary - Archie Harrison - dochodzili do siebie.

Pierwszy syn księżnej Meghan i jej męża został oficjalnie zaprezentowany światu dwa dni po porodzie. A jak wyglądała ich pierwsza doba jako rodziny?

Książę Harry o pierwszych dniach życia syna Archiego

Po narodzinach małego Archiego Meghan i Harry chcieli się nacieszyć synkiem. Dlatego zdecydowali, że nie pokażą go fanom od razu po porodzie. Tak do tej pory robili księżna Kate wraz z William i księżna Diana z księciem Karolem.

Jak dokładnie spędzili pierwsze dni jako rodzina? Książę Harry ujawnił to swojemu bliskiemu znajomemu - J.J. Chalmersowi, z którym spotkał się 8 maja w czasie jednodniowej wizyty w Holandii. Ten z kolei przytoczył jego wypowiedź w mediach.

Harry ujawnił, że Archie przespał pierwsze 24 godziny, jak robią to wszystkie niemowlęta. Dopiero po tym czasie się obudził. Książę dodał też, że rodzicielstwo to ciężka i odpowiedzialna praca.

abbc

Zobacz także: Księżna Meghan pokazała nowe zdjęcie syna!

abcc

Niedługo minie rok od ślubu księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Oglądały go miliony osób na całym świecie! Pamiętacie jeszcze tę uroczystość? Przypominamy migawki z tego wydarzenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów