Książę Harry nie mógł siedzieć razem z dziewczyną na weselu Pippy. Powód zaskakuje

Emilia Klima 23.05.2017
Książę Harry, Meghan Markle
Fotografia: East News

Książę Harry i Meghan Markle nie siedzieli przy jednym stoliku podczas wesela Pippy Middleton. Taka była decyzja panny młodej.  

Pippa Middleton wzięła ślub trzy dni temu (20 maja 2017 roku), ale zagraniczne media wciąż żyją tym wydarzeniem rozkładając ceremonię i to, co się na niej wydarzyło na czynniki pierwsze. Wiemy już, co doprowadziło księcia George'a do łez oraz dlaczego biżuteria założona przez pannę młodą miała szczególne znaczenie. Przyszła pora na kolejną zagadkę: co się działo z Meghan Markle?

Wbrew wcześniejszych zapowiedziom, dziewczyna księcia Harry'ego nie pojawiała się na ślubie Pippy. To zaskakujący zwrot wydarzeń, zwłaszcza że siostra księżnej Kate zrobiła dla niej wyjątek od zasady "no ring, no bring" (nie jesteś po ślubie/zaręczony, przychodzisz sam). Harry i Meghan postanowili jednak, że aktorka opuści uroczystość w kościele i dołączy do chłopaka dopiero na weselu.

Harry i Meghan skupiają się teraz na tym, by nie przyciągać w swoją stronę dodatkowej uwagi. A już na pewno nie w dniu, w którym powinna być ona skierowana na inną osobę - donosi źródło portalu E!Online.

Księżę William, książę Harry
Fotografia: East News

Książę Harry i Meghan Markle na weselu Pippy Middleton

Ostatecznie książę i aktorka spotkali się dopiero na weselu. Harry odbył półtoragodzinną podróż do Londynu, by ukochana mogła bawić się razem z nimi w rodzinnej posiadłości Middletonów w Berkshire. Ale tu pojawiały się kolejne problemy. Para nie mogła siedzieć razem. Jak się okazało, nie tylko Harry i Meghan zostali rozdzieleni. Pippa zadecydowała, że porozsadza wszystkich gości weselnych.

Może to brzmieć niezwykle, ale to coraz popularniejsza metoda. Małżeństwa sadza się przy osobnych stolikach, tak by goście bardziej się mieszali i socjalizowali z kimś innym niż partner/partnerka - tłumaczy źródło "The Telegraph".  

Harry i Meghan ukrywali się tak dobrze, że fotoreporterom nie udało się zrobić ani jednego wspólnego zdjęcia z tego dnia. Pozostaje nam zdać się jedynie na relacje świadków, którzy relacjonują, że Meghan miała na sobie bordową sukienkę i wyglądała pięknie. Wierzmy na słowo ;-)

Książę Harry, Meghan Markle
Fotografia: East News
Meghan Markle
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów