Książę Harry popłakał się podczas wystąpienia. Mówił o Meghan i swoim synku

Zuzanna Morska 17.10.2019
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: SplashNews.com/East News

Książę Harry wystąpił na gali WellChild Awards. W pewnym momencie wzruszenie odebrało mu mowę, a z oczy pociekły łzy. Zobaczcie, dlaczego.

Księżna Meghan i książę Harry pojawili się ostatnio na gali WellChild Awards. To wyjątkowe wydarzenie, które co roku nagradza wyjątkowe dzieci. Mowa o maluchach, które mimo ciężkich chorób, inspirują wiele ludzi.

Na uroczystości nie mogło zabraknąć księcia Harry'ego - wieloletniego ambasadora organizacji. To właśnie podczas gali wygłosił on piękną mowę. W pewnym momencie też tak się wzruszył, że musiał przerwać wystąpienie!

Książę Harry na gali WellChild Awards

Gala WellChild Awards to jedno z najważniejszych dla księcia Harry'ego wydarzeń. Od ponad 10 lat współpracuje z organizacją i co roku pojawia się na wyjątkowej uroczystości, aby nagrodzić niezwykle silne i inspirujące dzieci, zmagające się na co dzień z przeciwnościami w postaci choroby.

W tym roku uroczystość była dla księcia wyjątkowa. Jak podaje portal Onet, Harry'emu towarzyszyła ukochana Meghan, ale też po raz pierwszy książę występował na rozdaniu nagród także jako tata! Jego przemówienie również było nieco inne niż zwykle.

Uczestniczę w tym wydarzeniu od ponad dekady. Co roku zaskakuje mnie i inspiruje. W tym roku wybrzmiewa jednak inaczej, ponieważ sam jestem ojcem. Rok temu, jak byliśmy tu z żoną, wiedzieliśmy, że spodziewamy się dziecka. Nikt inny nie wiedział, ale my już tak - powiedział książę.

Radosne wspomnienie odebrało mu mowę, a do oczu napłynęły mu łzy. Wygląda na to, że narodziny syna Archiego spełniły marzenia księcia. I świetnie odnajduje się on w roli świeżo upieczonego taty.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów