Książę Harry złamał królewską tradycję. Zrobił to dla Meghan!

Paulina Ermel 05.09.2018
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

To nie pierwszy raz, kiedy książę Harry udowadnia, jak bardzo zależy mu na ukochanej żonie. Tylko czy to spodoba się królowej Elżbiecie?

Przynależność do rodziny królewskiej wymaga od jej członków określonego zachowania. Przestrzegają oni licznych tradycji - są im wierni od naprawdę wielu lat. Jednak zdarzają się wyjątki. Jeden z nich zrobił właśnie książę Harry.

Książę Harry złamał tradycję

Od stuleci cała rodzina królewska wybiera się na polowania. Uczestniczą w nich nawet najmłodsi członkowie rodziny, co nie do końca podoba się poddanym. Podczas jednego z ostatnich "zjazdów" rodzinnych w prywatnej posiadłości królowej, w czasie którego również odbywało się polowanie na pardwy, obecna była prawie cała rodzina. Zabrakło jednak księcia Harry'ego i księżnej Meghan!

Harry odmówił udziału w polowaniu ze względu na ukochaną. Otóż księżna Meghan od dawna walczy o prawa zwierząt i nie znosi polowań. A książę Harry właśnie dla niej był w stanie z tego zrezygnować.

Zobacz także: Księżna Kate zaliczyła wpadkę i podpadła królowej!

Pamiętacie jeszcze jak wyglądał ślub księcia Harry'ego i księżnej Meghan? Wszyscy na niego czekaliśmy! Poniżej przypominamy kilka migawek z tego wydarzenia.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów