Książę Harry ignoruje księżną Meghan? Do sieci trafiło szokujące nagranie!

Zuzanna Morska 04.07.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Rex Features/East News

Fani twierdzą, że Harry ignorował swoją żonę podczas meczu baseballowego. Fotoreporterzy uchwycili ten moment na nagraniu. Zobaczcie.

Kilka dni temu księżna Meghan i książę Harry wybrali się razem na nieco mniej oficjalne wydarzenie, jakim był mecz baseballowy. To właśnie tutaj spotkali się z reprezentantami drużyn baseballowych, ale też oglądali same rozgrywki.

Fotoreporterzy zrobili Meghan i Harry'emu mnóstwo zdjęć, ale też kilka nagrań. Jedno z nich szczególnie poruszyło fanów rodziny królewskiej.

Książę Harry ignoruje księżną Meghan

Od czasu narodzin małego Archiego Meghan i Harry rzadko się razem pokazują. Książę bierze udział w wielu oficjalnych wyjściach - tym samym wywiązuje się z obowiązków wynikających z przynależności do rodziny królewskiej. Z kolei świeżo upieczona mama w tym czasie spędza czas z dzieckiem.

Niedawno jednak Meghan zrobiła wyjątek i pokazała się z mężem. Para oglądała razem mecz baseballowy. I choć na zdjęciach z tego wydarzenia książęta nie szczędzą sobie czułości, jedno z nagrań pokazuje coś innego.

Fani rodziny królewskiej nie mają wątpliwości, że Harry ignorował Meghan w czasie meczu. Księżna próbowała go zagadać, ale ten zupełnie nie reagował.

Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy? Czy książę nie słyszał Meghan?

Księżna Meghan i książę Harry rok temu wzięli ślub. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądało to wydarzenie? Mamy dla was małą przypominajkę!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów