Książę Harry i książę William wydali wspólne oświadczenie!

Książę Harry i książę William w garniturach podczas oficjalnego wystąpienia
Fotografia: Rex Features/East News

Ostatnio media obiegła informacja, że to przez Williama Harry i Meghan rezygnują z funkcji w rodzinie królewskiej. Bracia postanowili skomentować te doniesienia.

Książę Harry i książę William od pewnego czasu mają znacznie gorsze relacje niż wcześniej. Mówił o tym sam Harry w jednym z ostatnich wywiadów. Teraz, gdy książę Harry i księżna Meghan ogłosili, iż zamierzają zrezygnować z oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej, plotek na temat kryzysu braci pojawiło się jeszcze więcej. Media donoszą nawet, że to przez Williama Harry postanowił odejść z rodziny. Teraz bracia postanowili wydać oficjalne oświadczenie na ten temat.

Zobacz także: Królowa Elżbieta wydała oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego! Podjęła już decyzję

Harry i William wydali wspólne oświadczenie

Meghan i Harry swoją decyzję ogłosili 8 stycznia wieczorem. Okazuje się, że rodzina królewska nie wiedziała wcześniej o ich planach.

Teraz na jaw wyszły nowe informacje. Media podały, że ich decyzja była mocno związana z Williamem, który ma nie dogadywać się od dłuższego czasu z bratem

Jak się okazuje, wszelkie doniesienia, dotyczące relacji między braćmi, są dla książąt krzywdzące. Harry i William postanowili wystosować wspólne oświadczenie, w którym komentują te informacje. Ich słowa zacytowała Rebecca English, królewska korespondentka "Daily Mail", przy pomocy swojego konta na Twitterze.

Dla braci, którzy tak bardzo troszczą się o problemy związane ze zdrowiem psychicznym, używanie w ten sposób zapalnego języka jest obraźliwe i potencjalnie szkodliwe - możemy przeczytać.

Dziennikarka dodała, że rozmawiała z braćmi, którzy są nieszczęśliwi z powodu tych doniesień. 

Zobacz także: "Diana byłaby wściekła, że dał się zmanipulować". Kucharz Królowej ocenia decyzję Harry'ego i Meghan

Rodzina królewska jest pełna tajemnic i kontrowersji. Myślisz, że wiesz wszystko na jej temat? Sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów