Książę Harry i Rihanna zrobili razem test na HIV. Trafił swój na swego

Redakcja 02.12.2016
Rihanna i książę Harry
Fotografia: East News

Kto jak kto, ale ta para lubi prowadzić imprezowy tryb życia - co niesie ze sobą ryzyko różnych chorób.

Książę Harry, wieczny kawaler, który nie zawsze trzyma się królewskiej etykiety. Kilka lat temu media rozpisywały się o jego nagiej, pijanej grze w bilarda. Nieustannie wpada w kłopoty, co Pałac Buckingham musi tuszować. Od bajecznego ślubu Williama z Kate Harry wie, że jego rola czarnej owcy jest jeszcze bardziej jaskrawa, a on sam musi się bardziej pilnować. Teraz z zachwytem prezentują jego narzeczoną Meghan Markle. Harry ma już w końcu 32 lata, najwyższa pora, aby zmienił swój medialny wizerunek.

Rihanna nie musi się starać i udawać kogoś, kim nie jest. Zaczynała jako nastolatka i od samego początku śpiewała o imprezach i romansach. Zmienia wizerunek jak rękawiczki, mężczyzn także. Kiedy wydawało się, że Barbadoska ułoży sobie życie z Drakiem, znów okazało się, że Riri woli być sama. Jej życie pełne jest marihuany, drinków, papierosów i seksownego tańca. I mimo wszystko jej wizerunek pasuje do wizerunku Henryka z Walii. 

Rihanna Harry
Fotografia: East News
Rihanna Harry
Fotografia: East News

Polityka, zdrowie, uroda i relaks

Książę Harry pojechał w oficjalną podróż na Karaiby. Odwiedził Barbados, aby w Bridgetown uczcić 50. rocznicę niepodległości tego kraju od brytyjskiej korony. Na obchodach była obecna największa gwiazda i duma narodu - Rihanna. Kolejnym punktem wizyty Harrego były obchody Światowego Dnia AIDS. Podczas uroczystości doszło do nietypowego wydarzenia. Otóż brat następcy brytyjskiego tronu i barbadoska gwiazda pop wspólnie wzięli udział w publicznym badaniu na obecność wirusa HIV we krwi.

Riri i Harry chcieli tym samym zwrócić uwagę na to, jak ważne jest regularne badanie się, a także znieść negatywne skojarzenia z testami na HIV i chorobą samą w sobie. Co ciekawe to już drugi test na HIV, który Harry przeszedł w tym roku. Pierwszy raz zrobił to latem 2016 roku w Wielkiej Brytanii. Zaraz po badaniach Rihanna ponoć zaprowadziła księcia do pop-upowego barbershopu. Tacy imprezowicze nie kończą dnia bez afterparty. Przed snem książę wysłuchał prywatnego koncertu piosenkarki. Tak w ramach nagrody. Ponoć był zadowolony.

Harry test na HIV
Fotografia: East News
Rihanna test na HIV
Fotografia: East News
Rihanna i Harry
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów