Książę Harry i Meghan Markle złamali królewski protokół. Chodzi o jeden gest

Katarzyna Leszczyńska 26.09.2017
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: EAST NEWS

Książę po raz kolejny złamał zasady panujące na dworze.

Książę Harry w poniedziałek oficjalnie pokazał się ze swoją ukochaną, amerykańską aktorką, Maghan Markle, która znana jest przede wszystkim z występu w serialu „Suits”. Cały świat od wczoraj żyje tą informacją. Okazuje się jednak, że Harry z Meghan złamali pewną z zasad obowiązujących w królewskiej rodzinie.

Internet obiegły zdjęcia księcia Harry’ego trzymającego ukochaną za rękę. Jak się okazuje, nikt z królewskiej rodziny nie ma takiego zachowania w zwyczaju. Choć przepis ten nie jest oficjalnie zapisany w zasadach etykiety, jest to niepisana reguła, o której każdy członek królewskiej rodziny powinien pamiętać. 

Książę Harry i Maghan Markle złamali królewski protokół
Fotografia: EAST NEWS

Brak komentarza rodziny królewskiej

Starszy brat Harry'ego, William, nigdy publicznie nie trzyma swojej żony Kate za rękę. Pałac Kensington jak na razie nie odniósł się do całej sytuacji. Jesteśmy ciekawi oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Meghan i Harry wspólnie wzięli udział w meczu tenisa na igrzyskach Invictus Games, których Harry jest ambasadorem. Impreza organizowana jest przede wszystkim dla weteranów wojennych oraz ich rodzin. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów