Książę Harry i Meghan Markle wybrali piosenkę na pierwszy taniec! To już kultowa melodia

Magdalena Kulej 07.05.2018
Meghan Markle, książę Harry
Fotografia: REX/Shutterstock/East News

Na ten ślub czekają miliony. Książę Harry i Meghan Markle powiedzą sobie "tak" już 19 maja. Teraz wiadomo, do jakiej piosenki zatańczą po raz pierwszy jako małżeństwo.

Do najgłośniejszego ślubu roku pozostało już tylko kilkanaście dni. Cały świat odlicza do 19 maja, gdy w brytyjskim Zamku Windsor Meghan Markle i książę Harry powiedzą sobie „tak”. Miliony osób śledzą uważnie przygotowania do uroczystości i wyczekują kolejnych doniesień dotyczących tortu, fryzury czy białej sukni panny młodej.

Zobacz także: Znaleziono sobowtórkę Meghan Markle. Wygląda jak jej kopia!

Teraz media potwierdzają: Meghan i książę Harry wybrali już piosenkę na pierwszy taniec! Dojście do porozumienia w tej kwestii musiało być dla nich nie lada wyzwaniem. W końcu ich muzyczne gusta są od siebie dość odległe. Choć są bratnimi duszami, Harry preferuje mocniejsze rytmy, podczas gdy jego wybranka relaksuje się przy łagodnych, jazzowych melodiach.

Pierwszy taniec Meghan Markle i ksiąęcia Harry'ego 

Wszelkie plotki i sugestie co do oprawy muzycznej wesela okazały się wyłącznie pogłoskami, a ani Spice Girls ani Coldplay nie zagrają podczas najważniejszego wydarzenia roku. Niemniej jednak wybór młodej pary zaskoczy niejednego miłośnika brytyjskiego dworu. Jak donosi m.in. „The Sun”, wszystko wskazuje na to, że książę Harry i Meghan zatańczą do kultowej piosenki Whitney Houston.

O swojej sympatii do zmarłej piosenkarki Meghan mówiła już podczas jednego z wywiadów w 2016 roku.

Kiedy jestem szczęśliwa, słucham… Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody”. To dobra piosenka! – mówiła w rozmowie z „Lifestyle Magazine”.

Ślub to zdecydowanie dobra okazja, by zatańczyć do utworu, który uszczęśliwia pannę młodą. A według brytyjskich mediów książę Harry przystał na sugestię swojej lubej i 19 maja zakochani zatańczą właśnie do tej kultowej melodii z 1987 roku

Zobacz także: Wiadomo, co królowa wręczy Harry'emu i Meghan w prezencie ślubnym

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów