Książę Harry i Meghan Markle zdradzili szczegóły zaręczyn. Dość niecodzienne. Aktorka pokazała też pierścionek

Katarzyna Leszczyńska 28.11.2017
Książę Harry i Meghan Markle zaręczyny
Fotografia: YouTube/BBC News

Błyskotkę zaprojektował sam książę Harry. 

27 listopada cały świat obiegła oficjalna informacja o tym, że książę Harry zaręczył się z aktorką znaną z serialu „Suits”, Meghan Markle. Para po raz pierwszy jako narzeczeni pojawiła się w mediach i udzieliła szczerego wywiadu dla telewizji BBC na temat tego wyjątkowego dnia. Jak się okazuje, do oświadczyn doszło w Kensington Palace na początku listopada. Książę Harry po raz pierwszy spotkał się z Meghan jesienią 2016 roku. Przyznaje, że już wtedy wiedział, że jest „tą jedyną”.

Meghan potknęła się i wpadła w moje życie – powiedział romantycznie książę.

Para opowiedziała, że podczas zaręczyn aktorka nie pozwoliła księciu dokończyć pytania i od razu zapytała, czy może powiedzieć tak.

To była niesamowita niespodzianka, taka naturalna i bardzo romantyczna – powiedziała Meghan w rozmowie z BBC.

Harry i Meghan po raz pierwszy po zaręczynach pojawili się w ogrodach Sunken, które należą do Pałacu Kensington. Były to ulubione ogrody księżnej Diany. Zdaniem Harry’ego, matka polubiłaby się z jego wybranką. Książę zdradził, jak wyobraża sobie reakcję Diany na jego zaręczyny.

Myślę, że podekscytowana skakała by w górę i dół, a potem prawdopodobnie zostałyby najlepszymi przyjaciółkami – zdradził Harry.

Książe przyznał, że w tak wyjątkowych momentach brakuje mu matki. Jednocześnie podczas zaręczyn oddał hołd zmarłej Lady Di.

Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Meghan Markle?

Okazuje się, że pierścionek zaręczynowy Meghan został wykonany na specjalne zamówienie Harry’ego. Wykorzystane w nim zostały dwa diamenty z prywatnej biżuterii jego matki, które zostały umieszczone po bokach wielkiego kamienia. Zdaniem „Daily Mail” wartość pierścionka zaręczynowego może oscylować w granicach 50 tysięcy funtów. Meghan pochwaliła się nim podczas wyjścia do fotoreporterów w ogrodach Sunken.

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle z diamentami księżnej Diany
Fotografia: ONS

Szczegóły dotyczące ślubu Harry’ego i Meghan na razie jeszcze nie są znane. Podana została jedynie informacja, że ceremonia odbędzie się wiosną 2018 roku. Będą to szczęśliwe chwile dla całej rodziny królewskiej zwłaszcza, że niedługo potem na świecie ma pojawić się trzecie dziecko księcia Williama i księżnej Kate.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów