Dlaczego Harry rozstał się z Chelsy Davy po 7 latach związku? Oficjalna przyczyna wyszła na jaw

Książę Harry na trybunach śmieje się z Chelsy Davy
Fotografia: EAST NEWS

Mieli za sobą bardzo burzliwy związek, jednak byli razem przez 7 lat. W końcu nadszedł czas rozstania, który był bolesny dla obojga. Dlaczego się rozeszli?

Ten związek był bardzo burzliwy, ale też bardzo długi. Książę Harry z Chelsy Davy spotykał się przez 7 lat od 2004 do 2011 roku. Ostatecznie jednak, ku zaskoczeniu wszystkich, zdecydowali się na rozstanie. Powód ich rozłąki do niedawna był nieznany. Teraz ujrzał światło dzienne i okazuje się, że to Chelsy ostatecznie zrezygnowała z Harry'ego. Choć z bólem serca.

Zobacz także: Emocjonalna rozmowa Harry'ego z byłą tuż przed ślubem! Polały się łzy

Harry i Chelsy Davy – przyczyna rozstania

Okazuje się, że Chelsy nie mogła znieść popularności, na jaką byłaby narażona, gdyby pozostała z Harrym. Bycie księżną, tak jak obecnie w przypadku Meghan, łączy się z nieustannym byciem na świeczniku. Media oraz poddani obserwują każdy jej krok. Chelsy nie była na to gotowa i wręcz tego nie chciała, przez co musiała poróżnić się z Harrym, który pełni funkcje reprezentacyjne w zasadzie od urodzenia.

Choć wiele ich łączyło, w tamtym momencie zobaczyła, że pochodzą z zupełnie różnych światów i ich związek nigdy do końca nie zagra. Szczególnie, że bardzo ceniła sobie prywatność i strzegła jej jak mogła – możemy przeczytać w biografii księcia Harry'ego, napisanej przez Angelę Levin.

To musiało być dla obojga bardzo bolesne rozstanie. Być może, gdyby nie strach przed popularnością, to właśnie Chelsy obecnie byłaby na miejscu Meghan. Widać, że nadal łączą ją z Harrym przyjazne relacje, ponieważ książę zaprosił ją na swój ślub. Media natomiast obiegły zdjęcia Chelsy, która bardzo przeżyła tę uroczystość. Trudno się dziwić, w końcu byli razem aż 7 lat!

Zobacz także: Była dziewczyna księcia Harry'ego skomentowała ślub. Martwiła ją jedna rzecz

Najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów