Książę Harry całuje się z dziewczyną na parkingu. Takich zdjęć rodziny królewskiej nie widujemy

Emilia Klima 10.05.2017
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: East News

Książę Harry spotyka się z amerykańską aktorką Meghan Markle. Paparazzi uchwycili ich czuły moment na parkingu. 

Książę Harry i Meghan Marklezaczęli się spotykać wiosną 2016 roku. Od tamtej pory amerykańskiej aktorce towarzyszy nieustanne zainteresowanie mediów. Przybrało ono taki rozmiar, że zaniepokojony Harry w listopadzie wydał oświadczenie, w którym potwierdził, że para faktycznie jest razem i prosił o uszanowanie prywatności dziewczyny i jej rodziny (zobacz: Książę Harry wydał oświadczenie, ale nie w swojej sprawie, tylko ukochanej. Musiał stanąć w jej obronie).

Jak można było się spodziewać, zakochani unikają pokazywania się razem na oficjalnych wyjściach, a ich jedyne wspólne zdjęcia to te "zza krzaka" zrobione przez paparazzi. Aktorka w ostatni weekend kibicowała ukochanemu podczas charytatywnych zawodów polo rozgrywanych w Cowarth Park w Ascot. Fotoreporterzy "przyłapali" parę podczas wymiany całusa na parkingu.

Nikt nie spodziewał się, że Meghan tu będzie, dla wszystkich była to miła niespodzianka. Wyglądała na bardzo szczęśliwą, cały czas się uśmiechała - donosi źródło poralu News.com.au.

Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Książę Harry i Meghan Markle

Kim jest dziewczyna księcia Harry'ego?

Meghan Markle to 35-letnia aktorka, najbardziej znana z roli Rachel Zane w serialu "The Suits".

Harry'ego poznała przez wspólnego znajomego, który uznał, że idealnie do siebie pasują i zaaranżował ich pierwszą randkę. Meghan zdążyła już poznać księcia Williama i księżną Kate, z którymi ponoć od razu się polubili. Aktorka zyskała też akceptację wymagającej królowej Elżbiety, która "wybaczyła" jej nawet śmiałe sceny w serialu. 

Przed księciem Harrym i Meghan Markle kolejny ważny test związku, a dla fotoreporterów świetna okazja do wzbogacenie kolekcji zdjęć pocałunków pary - ślub Pippy Middleton. Uroczystość odbędzie się 20 maja, a brytyjskie media nie mają wątpliwości, że książę Walii pojawiły się na weselu w towarzystwie Meghan.

Nie możemy się doczekać. ;-)

Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Książę Harry i Meghan Markle
Meghan Markle
Fotografia: Meghan Markle
Meghan Markle
Fotografia: Meghan Markle
Książę Harry, książę William
Fotografia: Książę Harry, książę William
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów