Meghan czeka taki sam los jak Dianę?! Harry bardzo boi się o swoją żonę

Księżna Meghan w kurtce księcia Harry'ego i książę Harry w koszuli w lesie podczas wizyty w Nowej Zalandii
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna Meghan niedługo urodzi, a książę Harry coraz bardziej boi się o swoją żonę. Nie chce, żeby ta powtórzyła los jego matki, a to bardzo prawdopodobne.

Od pewnego czasu głośno jest o tym, że Meghan nie do końca radzi sobie z trudnymi obowiązkami księżnej. Według medialnych doniesień ta rola wręcz ją przerasta. Wszystko przez to, że nie do końca dogaduje się z podwładnymi. Media obiegła właśnie informacja, że kolejna, trzecia już osoba, odeszła z dworu. Po zaledwie pół roli pracy odeszła szefowa ochrony księżnej Meghan. To właśnie ona wyprowadziła Meghan ze spotkania z mieszkańcami Fiji, gdy zrobiło się niebezpiecznie.

Zobacz także: Wspólna cecha Kate, Meghan i księżnej Diany wyszła na jaw! Widać to gołym okiem

Harry boi się o Meghan

Według doniesień "Daily Mail" rezygnacja policjantki łączy się z wygórowanymi oczekiwaniami księżnej. Kobieta nie była w stanie im sprostać. Wszystko dlatego, że Meghan wymagała tego, aby ochrona była niewidoczna i wtapiała się w tłum. Dla jej bezpieczeństwa policjantka nie mogła jednak sprostać tym wymaganiom.

Choć już wcześniej była popularną aktorką, wciąż mogła robić to, co chciała i czuła się wolna. Teraz jako księżna nie może nigdzie ruszyć się bez swojej ochrony, a dla takiej indywidualistki to oznacza zniewolenie - podaje informator "Daily Mail".

Okazuje się, że cała ta sytuacja coraz bardziej frustruje księcia Harry'ego, który od najmłodszych lat przygotowywany był do swojej roli. Mimo wielkiego zrozumienia oraz wyrozumiałości, jaką ma do ukochanej żony, nie może przystać na pewne rzeczy, ponieważ obawia się o jej bezpieczeństwo.

Według doniesień "Daily Mail" Harry czuje się winny tego, że Meghan kiepsko radzi sobie z byciem księżną. Chce chronić ją przed negatywnymi komentarzami, zwłaszcza teraz, gdy Meghan spodziewa się dziecka. Przede wszystkim jednak boi się, że jego żonę spotka ta sama historia co księżną Dianę, która musiała walczyć z krytyką i zginęła uciekając przed paparazzi.

Harry jest nadmiernie opiekuńczy wobec swojej żony, ponieważ nie mógł zrobić tego samego dla księżnej Diany - możemy przeczytać w "Daily Mail".

Zobacz także: Księżna Meghan wydaje na ubrania horrendalne kwoty! Znacznie więcej niż Kate

Meghan powieli los Diany?

Z porównaniem Meghan do Diany zgadza się również Melanie Bromley, ekspertka od rodziny królewskiej. Kobieta uważa, że obie księżne straciły możliwość głosu, musiały szybko podporządkować się twardym zasadom panującym na dworze oraz negatywnym komentarzom w mediach. 

Szczerze mówiąc, podobieństwa między tym, przez co przechodzi Meghan, a tym, przez co przeszła Diana - zanim stała się świętą w prasie - są bardzo zauważalne - twierdzi Bromley. 

O podobieństwie Meghan do Diany mówi się od samych początków, gdy Harry ogłosił, że zaręczył się z aktorką. Z pewnością jednak książę jest ogromnym wsparciem dla swojej żony i może właśnie to uchroni ją przed powieleniem losu zmarłej teściowej. 

Zobacz także: Na kim wzoruje się księżna Meghan? Okazuje się, że nie jest to Diana

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej. 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów