Książę George ma obsesję na jednym punkcie. William przestał to ukrywać

Anna Respondek 20.03.2018
Książę George
Fotografia: EAST NEWS

Książę William wyjawił ostatnio, czym George najbardziej się interesuje. Czyżby już wiedział, kim zostanie w przyszłości. 

Ludzie na całym świecie z ciekawością śledzą losy brytyjskiej rodziny królewskiej. Odkąd na świecie pojawiły się dzieci księcia Williama i księżnej Kate, George i Charlotte, poddani jeszcze chętniej przyglądają się poczynaniom przyszłego monarchy i jego dzieci. 

Zobacz także: Książę George w szkole używa innego imienia. Dlaczego nie można wołać na niego George?

Z tego powodu każda wiadomość na temat księcia Georga budzi duże zainteresowanie. Niedawno William podczas spotkania z poddanymi wyjawił, co jest największą pasją jego syna. Okazuje się, że mały George już wie, kim chciałby zostać w przyszłości. Przynajmniej, jak stwierdził William, na ten moment. Okazuje się, że chłopiec ma obsesję na punkcie policji. 

Podczas uroczystości w Pałacu Kensington, jednym z gości była komisarz policji, Jayne Richardson, która rozmawiała z Wiliamem na temat potrzeb policji i tego, że przydałaby się większa liczba mundurowych. Zasugerowała nawet, że właśnie rekrutują i może George albo Charlotte chcieliby dołączyć. William od razu odpowiedział na jej apel.

George ma obsesję na punkcie policji, policyjnych samochodów, zabawek, wszystkiego - przyznał.

Czyżby książę George wiedział już, kim zostanie w przyszłości. ;)

Zobacz także: Książę George nie może mieć przyjaciół? Zabraniają mu tego przepisy

Zobacz także, z jakich rzeczy po ślubie będzie musiała zrezygnować Meghan Markle:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów