Książę George wymyślił przezwisko dla swojej mamy. Księżnej Kate to się nie spodoba

Książę George uśmiechnięty w koszulce polo
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Księżna Kate nie nadaje się do gry w piłkę nożną. Tak stwierdził książę George, gdy zobaczył zmagania mamy z tym sportem. I od razu wymyślił dla niej przezwisko.

Księżna Kate dba o to, żeby jej dzieci jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu. Wszyscy pamiętamy zdjęcia, na których bawiła się w parku z księciem Georgem i księżniczką Charlotte. Sama księżna też uwielbia ruch, co udowodniła odwiedzając szkółkę piłkarską dla dzieci podczas swojej wizyty w Irlandii. Tam, wraz z Williamem, zagrała z dziećmi w piłkę. Gdy jej najstarszy syn zobaczył to, wymyślił dla mamy wyjątkowe przezwisko, które jednak może jej się nie spodobać.

Zobacz także: Księżna Kate nie chce mieć kolejnego dziecka! Poinformowała o tym Williama 

Książę George wymyślił przezwisko dla Kate

Księżna Kate uwielbia sport, ale sama przyznaje, że nie przepada za piłką nożną. A już na pewno nie potrafi w nią grać. W przeciwieństwie do księcia George'a. Najstarszy syn Kate i Williama uwielbia wszelkie dyscypliny sportowe, począwszy od piłki nożnej, skończywszy na tańcu. Miłość do tego ostatniego odziedziczył po swojej babci, księżnej Dianie

Nic więc dziwnego, że George, gdy zobaczył zmagania mamy z piłką nożną, nie omieszkał ich skomentować. Szczerze ocenił zdolności piłkarskie księżnej Kate

Grasz jak pierdoła - powiedział do mamy.

Jego określenie z pewnością jest rozbrajające! Możliwe jednak, że bardzo nie spodobało się księżnej Kate. 

Zobacz także: Książę William wdał się w płomienny romans! Zobacz jego wybrankę

Weź udział w naszej zabawie i przekonaj się, kim z rodziny królewskiej jesteś. Sprawdź, czy bliżej ci do księżnej Meghan, czy może do królowej Elżbiety. Do dzieła! 

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów