Książę George napisał uroczy list do Świętego Mikołaja. Poprosił w nim tylko o jedną rzecz

Katarzyna Leszczyńska 01.12.2017
Książę William dał Świętemu Mikołajowi list od księcia George'a
Fotografia: Fotografie: ONS i Instagram/Kensington Palace

Co chciałby dostać?

Zbliżają się Mikołajki. Dzieci na całym świecie wysyłają listy do świętego Mikołaja z prośbami o prezenty. Ostatnio oficjalną wizytę w Helsinkach złożył książę William. To stało się idealną okazją do zawiezienia listu do Świętego Mikołaja w imieniu jego syna, księcia George’a. Zdjęcia z tego momentu obiegły cały świat. Okazuje się, że mały książę Mikołaja poprosił zaledwie o jedną rzecz.

Na liście księcia George’a do Świętego Mikołaja, choć miejsca jest znacznie więcej, ołówkiem zapisane są dwa słowa: „police car”. To znaczy, że mały następca tronu chce otrzymać wóz policyjny. Trzeba przyznać, że nikt się nie spodziewał takiego życzenia. Pomimo tego, że George jest księciem, ma marzenia odpowiadające jego zwykłym rówieśnikom. To naprawdę poruszające.

Książę George chce dostać samochód policyjny od Świętego Mikołaja
Fotografia: Instagram/katemiddletonphotos

Fani rodziny królewskiej są zachwyceni życzeniem George’a

Zdjęcie ze spotkania Williama ze Świętym Mikołajem ukazało się na profilu instagramowym Pałacu Kensington. Na zdjęciu wyraźnie widać list księcia George’a. Fani rodziny królewskiej zachwycają się w komentarzach zaistniałą sytuacją.

Jak uroczo.

Jaki piękny moment.

Mam nadzieję, że George dostanie wóz policyjny na święta.

Jedno jest pewne, George nie musi się obawiać, że jego list nie dotarł do Świętego Mikołaja. 6 grudnia przekona się zapewne, czy siwy pan spełnił jego marzenie o policyjnym wozie. Wcześniej natomiast będzie mógł posłuchać opowieści swojego taty na temat spotkania z Mikołajem. 

Książę William na spotkaniu ze Świętym Mikołajem
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Książę William na spotkaniu ze Świętym Mikołajem
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów