Książę William ma konflikt z Georgem! Nie popiera nowej pasji syna

Książę William w granatowej marynarce zaskoczony patrzy w obiektyw
Fotografia: Tim Rooke/REX Features/East News

Czegoś takiego nikt by się nie spodziewał! Książę William przyznał, że od pewnego czasu ma konflikt ze swoim synek. Wszystko przez nową pasję George'a. 

Nadchodzą święta, w związku z tym dzieci na całym świecie piszą listy do świętego Mikołaja. Wyjątkiem nie jest książę George, który również ma sporo życzeń do pana z siwą brodą. W jego liście znalazła się jednak jedna rzecz, która nie spodobała się jego tacie. Okazuje się, że George ma nową pasję, której książę William nie popiera. Tym samym między ojcem i synem doszło do niewielkiego konfliktu, który William postanowiła skomentować ze śmiechem.

Zobacz także: Kate i William wyśmiani w programie telewizyjnym! Poszło o dzieci. Bezbłędna reakcja książąt

Książę William o nowej pasji George'a

Książę William był gościem w najnowszym odcinku programu "Berry Royal Christmas", w którym opowiedział o przygotowaniach rodziny królewskiej do świąt.

Książę Cambridge zdradził, że jego najstarszy syn, książę George, napisał już list do świętego Mikołaja

George już napisał list do świętego Mikołaja. Świetnie rysuje i zaczął interesować się piłką nożną, więc dostanie prezent, który jest związany z jego pasjami - powiedział William na antenie.

To właśnie najnowsza pasja George'a stała się kością niezgody między nim a jego tatą. William zdradził bowiem, że jego syn ma już swoją ulubioną drużynę piłkarską, która mu się zdecydowanie nie podoba! 

Staram się nie być zbyt stronniczy. Powiedziałem mu, że może wesprzeć każdego oprócz Chelsea, więc naturalnie popiera Chelsea - śmieje się William.

Jak się okazuje, książę William jest fanem Aston Villi, czyli wielkiego rywala Chelsea, której kibicuje mały George. Ciekawe zatem, co dzieje się w ich domu, gdy obie drużyny grają przeciwko sobie.

Zobacz także: Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Brytyjski tabloid donosi, który to miesiąc

Lubisz sekrety rodziny królewskiej? Sprawdź, jak wiele wiesz na jej temat!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów