Krzysztof "Diablo" Włodarczyk znów został ojcem! Pochwalił się zdjęciem dziecka

Maria Karolewska 20.09.2019
Krzysztof Diablo Włodarczyk pochwalił się zdjęciem 3. dziecka.
Fotografia: VIPHOTO/East News

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk to nie tylko znany bokser i były mistrz świata, ale również ojciec. Sportowiec pochwalił się, że niedawno powitał na świecie trzecie dziecko.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk przeżył prawdziwe zawirowanie w życiu prywatnym. Kilkukrotnie zmieniał partnerki - w październiku 2007 roku wziął ślub z Małgorzatą Babilońską, z którą ma syna Cezarego (urodzony w 2002 roku). Po 10 latach małżeństwa doszło do rozstania. Kłopoty osobiste sprawiły, że w 2011 roku podjął próbę samobójczą.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk znów został ojcem

W 2014 roku na świat przyszła córka Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka i jego kolejnej partnerki Magdaleny Radomskiej. Teraz "Diablo" podzielił się z fanami informacją o kolejnym dziecku. Szczęśliwą nowinę przekazał za pomocą mediów społecznościowych.

Moi kochani, chciałbym przedstawić Wam Marysię, moją córcię. Taki dostałem prezent na 38. urodziny - napisał, publikując zdjęcie maluszka.

Mamą 3. dziecka Krzysztofa Włodarczyka jest jego nowa partnerka, Karolina.

Dziękuję Karolinie, kobiecie, która dała mi tak cudowną istotę i za to ile zmieniła i wniosła w moje życie. Niejeden stawiał na mnie krzyżyk, ba! Sam na siebie go stawiałem, ale jeśli spotykamy dobrych ludzi i Bóg jest z nami, wszystko zaczyna budować się na nowo. Zaczynam dziś nowy, 38. rozdział - dodał sportowiec.

Krzysztof w rozmowie z "Super Expressem" podkreśla, że nie jest to jego ostatnie słowo, jeśli chodzi o potomków. Warto podkreślić, że różnica wieku między najstarszym a najmłodszym dzieckiem sportowca to aż 17 lat. Zapewnił również, że chciałby, żeby Karolina była z nim już "na zawsze".

Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i życzymy dużo szczęścia!

Zobacz także: Pierce Brosnan z synem na pokazie mody. Paris ma już 18 lat i jest modelem!

Sprawdź, z którą gwiazdą powinieneś udać się do restauracji! Zgadzasz się z wynikiem?

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów