Krzysztof Zalewski został ojcem! Muzyk zdradził płeć dziecka

Krzysztof Zalewski w dresie siedzi na masce czarnego samochodu przed Torwarem
Fotografia: Instagram/Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Teraz jednak zrobił wyjątek w szczytnym celu. Pochwalił się, że został ojcem!

Krzysztof Zalewski jest jedną z najbardziej tajemniczych osób w polskim show-biznesie. Muzyk nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Ostatnio jednak zrobił wyjątek w rozmowie z dziennikarzami "Dzień Dobry TVN". Zalewski przyznał, że niedawno został ojcem! Muzyk zdradził, jaka jest płeć jego dziecka, a także opowiedział o tym, dlaczego wraz z partnerką zdecydowali się na zabezpieczenie krwi pępowinowej po porodzie.

Zobacz także: Krzysztof Zalewski poznał swojego brata po 19 latach! To autor znanych polskich seriali

Krzysztof Zalewski został ojcem

Krzysztof Zalewski rzadko wypowiada się publicznie na temat życia osobistego. Muzyk nigdy nie opowiadał o swojej partnerce, nigdzie nie ma też ich wspólnych zdjęć. Dlatego też teraz zaskoczył wszystkich widzów "Dzień Dobry TVN", a przede wszystkim swoich fanów.

Muzyk wyznał na antenie, że niedawno został ojcem. Ujawnił tę informację z bardzo ważnego powodu. Zalewski opowiedział o tym, że wraz z partnerką zabezpieczyli krew pępowinową po porodzie. 

Nie miałem tu żadnych wątpliwości. Jeżeli za relatywnie niewielki koszt można zabezpieczyć się na przyszłość przed chorobami krwi, nowotworami, to trzeba to robić - powiedział.

Zalewski zdradził też płeć dziecka! Okazuje się, że muzyk ma syna! Nie pozostaje nam nic innego, jak mu pogratulować.

Zobacz także: Żmuda-Trzebiatowska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. W komentarzach dyskusja o kontrowersyjnej metodzie dbania o zdrowie dziecka

Niektóre znane osoby stawiają na bardzo nietypowe imiona dla swoich dzieci. Zobacz gwiazdy, które zdecydowały się na oryginalność.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów