Krzysztof Zalewski opowiada w wywiadzie o zmarłej matce

Sandra Banach 16.08.2019
Krzysztof Zalewski
Fotografia: East News

Krzysztof Zalewski we wzruszających słowach opowiedział o swojej zmarłej matce.

Krzysztof Zalewski to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uznawanych polskich wokalistów. Na jego koncerty przychodzą tłumy ludzi. Pomimo ogromnej popularności muzyk stroni od show-biznesu i chroni swoje prywatne życie przed mediami.

Krzysztof Zalewski o matce

Krzysztofa Zalewskiego bardzo trudno jest namówić na intymne zwierzenia. Piosenkarz bardzo rzadko udziela wywiadów, w których opowiada o swoim życiu prywatnym.

Zalewski jednak zdecydował się opowiedzieć o swojej mamie, która zmarła przedwcześnie. Na łamach magazynu „Glamour” muzyk opowiedział o ich pięknej relacji.

Cóż... chciała, bym miał dobrze w życiu, na pewno wiązało się to ze sporym poświęceniem z jej strony. Nauczyła mnie, że warto być dobrym człowiekiem, to jest najważniejsze. Otaczała mnie absolutnie bezgraniczną, bezwarunkową miłością – powiedział Krzysztof Zalewski.

Muzyk opowiedział o ciężkiej chorobie matki. Krzysztof miał wtedy 13 lat.

Moja historia jest nietypowa, bo mama zachorowała, gdy miałem 13 lat, nie było wiadomo, czy przeżyje – wspomina Zalewski. - Przeszła operację i przez jakiś czas było dobrze, mieszkaliśmy sobie we dwoje. Byłem dzieciakiem, nikt mi nie powiedział, że nie wycięli mamie całego guza i że on zaczął odrastać. Mama radziła sobie gorzej, a ja nie dodałem dwóch do dwóch, że to dlatego np. wolno się ubiera. To wtedy zabrakło mi tej uważności – dodał muzyk.

Artysta zdradził także, że to najprawdopodobniej po mamie odziedziczył talent do pisania teksów.

Po niej na pewno mam poczucie humoru i umiejętność pisania tekstów. Mama układała limeryki, była fanką Jeremiego Przybory, ona mnie zaraziła Kabaretem Starszych Panów, i czuję, że ten fokus na zabawę słowem mam bardziej po niej niż po ojcu, który też pisze, jest erudytą, bardzo oczytanym – wyznał autor przeboju „Miłość Miłość”.

Dziennikarka zapytała Krzysztofa także o to, czy jego mama byłaby z niego dumna. Odpowiedź muzyka jest zaskakująca.

Czy ja wiem... myślę, że z wnuka by była dumna. To na pewno.

Lubicie słuchać piosenek Krzysztofa Zalewskiego?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła do sieci zdjęcie z rozbrajającym podpisem. Fani: "Uwielbiam za szczerość"

Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, w którym teledysku powinieneś wystąpić.

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym teledysku powinieneś wystąpić?

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"

1. Który z tych gatunków muzycznych podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów