Krzysztof Zalewski poznał swojego brata po 19 latach! To autor znanych polskich seriali

Krzysztof Zalewski wskazuje palcem na obiektyw
Fotografia: Instagram/Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski w "Idolu" zdobył nie tylko popularność, ale również brata! Poznał go po 19 latach i odkrył sekrety swojej rodziny. Teraz opowiedzieli o swoich relacjach.

Krzysztof Zalewski swoją karierę muzyczną rozpoczął od udziału w kultowym talent-show "Idol". 15 lat temu nie tylko wygrał program Polsatu, ale również dzięki niemu dowiedział się o istnieniu swojego brata! Igor Brejdygant to autor scenariuszy do takich seriali jak: "Na dobre i na złe", "Belle Epoque" oraz "Ultraviolet". Okazuje się, że jest również bratem Krzysztofa Zalewskiego. Muzyk i scenarzysta opowiedzieli o swoich relacjach rodzinnych w "Dzień Dobry TVN". 

Zobacz także: Łukasz Zalewski wraca na klubowy szlak! Nie możesz tego przegapić! 

Krzysztof Zalewski poznał brata po 19 latach

Historia ich braterstwa jest iście filmowa. Zwycięstwo w "Idolu" przyniosło Zalewskiemu nie tylko ogromną popularność, ale również poznał rodzinny sekret. Okazuje się, że przez 19 lat nie znał swojego brata! Okazał się nim Igor Brejdygant, znany ze srebrnego ekranu jako scenarzysta popularnych seriali.

Igora poznałem podczas udziału w programie "Idol". Pierwsze spotkanie? Hmm, trochę się obwąchiwaliśmy, ale jak już Igor zaprowadził mnie do domu i puścił Pink Floyd to było wiadomo, że będzie dobrze - powiedział muzyk w "DD TVN".

Na początku bracia nie spotykali się zbyt często. Z czasem jednak ich relacja się pogłębiła. Okazuje się, że połączyły ich nie tylko więzy krwi. Obaj kochają muzykę i mają wiele innych wspólnych pasji, jak na braci przystało.

Coraz częściej okazuje się, że mamy dużo punktów wspólnych. Nie tylko chodzi o naszego ojca, o którym każdy z nas mógłby anegdoty opowiadać sobie nawzajem, to mamy kilka innych zainteresowań, które podzielamy. Choćby szeroko pojęta sztuka - powiedział Zalewski.

Sami bracia nie chcieli opowiadać o sytuacji rodzinnej, która doprowadziła do ich rozdzielenia na tak wiele lat. Ich ojciec, Stanisław Brejdygant, opowiadał jednak jakiś czas temu w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", że sam nie wiedział o tym, że Krzysztof jest jego synem. Na szczęście ta opowieść zakończyła się happy endem.

Zobacz także: Jedynak, najstarsze, a może najmłodsze dziecko? Kolejność urodzenia może mieć wpływ na nasze przyszłe związki

Wydaje ci się, że znasz każdy tekst kultowych polskich piosnek? W takim razie ten QUIZ jest właśnie dla ciebie - spróbuj poprawnie dopasować słowa do piosenki.

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów