Krzysztof Rutkowski już po ślubie! Jego żona miała... 5 sukni ślubnych

Zuzanna Morska 19.08.2019
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Najsłynniejszy detektyw w Polsce i jego ukochana w sobotę wzięli ślub. Panna młoda zaprezentowała się tego dnia w... pięciu kreacjach!

O ślubie Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich mówiło się od dawna. Detektyw i jego ukochana podsycali zainteresowanie, ale nie potwierdzali informacji. Okazuje się jednak, że były one prawdziwe.

Zakochani powiedzieli sobie "tak" 17 sierpnia. A panna młoda zaprezentowała tego dnia aż 5 sukni ślubnych!

Krzysztof Rutkowski już po ślubie

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich w sobotę wzięli ślub. Zakochani przygotowali bajkową uroczystość, a panna młoda zaprezentowała aż 5 sukni ślubnych. Wiemy, jak wyglądały 4 suknie. Każda z nich była długa i biała, różniły się jednak istotnymi detalami.

Jedna miała bardziej wycięty dekolt na plecach niż druga. Kolejna kreacja była bogato zdobiona z tyłu połyskującymi kamieniami. Maja zdecydowała się też na model, którego delikatna koronka umieszczona z tyłu eksponowała jej tatuaż na plecach. Wygląd ostatniej sukni ślubnej pozostaje tajemnicą.

Fani gratulują świeżo upieczonym małżonkom i życzą im szczęścia, a także miłości. Nie zabrakło jednak negatywnych komentarzy związanych z liczbą strojów panny młodej.

Uważacie, że taka liczba sukien ślubnych to dobry pomysł czy przesada?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów