Krzysztof Piątek pokazał zdjęcie ze ślubu! Suknia jego żony zachwyca!

Sandra Banach 05.06.2019
Krzysztof Piątek z żoną
Fotografia: Instagram.com/pjona_9

Krzysztof Piątek w weekend poślubił swoją ukochaną Paulinę. Piłkarz pochwalił się pięknymi zdjęciami z uroczystości. Suknia ślubna panny młodej robi wrażenie!

O ślubie Krzysztofa Piątka i Pauliny Procyk media dowiedziały się po fakcie. Ceremonia odbyła się 1 czerwca, ale dopiero dzień później piłkarz pochwalił się zdjęciem obrączek. Niedawno sportowiec opublikował kolejną fotografię, na której całuje pannę młodą. Musimy przyznać, że Paulina Procyk miała piękną suknię ślubną!

Krzysztof Piątek pochwalił się kolejnym zdjęciem ze ślubu

W ubiegły weekend Krzysztof Piątek wziął ślub z piękną prawniczką Pauliną Procyk. Data oraz miejsce zaślubin do samego końca zostały utrzymane w tajemnicy przed mediami. Najprawdopodobniej młodej parze zależało na skromnym ślubie w gronie rodziny oraz najbliższych przyjaciół.

Dopiero na drugi dzień po ślubie reprezentant Polski przekazał radosną nowinę swoim fanom. W komentarzach pojawiła się masa gratulacji i życzeń dla nowożeńców.

Suknia ślubna żony Krzysztofa Piątka

Piłkarz na swoim Instagramie pochwalił się kolejnym zdjęciem z wesela. Młodzi małżonkowie wyglądali pięknie. Panna młoda miała skromną, zwiewną, białą suknię odcinaną pod biustem i luźno puszczoną na dole. Musimy przyznać, że Paulina Procyk wyglądała obłędnie!

Kim jest żona Krzysztofa Piątka

Żona Krzysztofa Piątka nazywa się Paulina Procyk i z zawodu jest prawniczką. Nowożeńcy poznali się sześć lat temu. Piłkarz oświadczył się swojej ukochanej w maju w 2018 roku.

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała swoją suknię ślubną! I zdradza, że ma ona już... 5 lat!

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda najpopularniejsza suknia ślubna? Ten model został wyświetlony i udostępniony aż... 2,5 mln razy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów