Krzysztof Piątek pochwalił się mieszkaniem. Jest nowocześnie i przestronnie

Marianna Bereza 26.11.2019
Krzysztof Piątek z żoną Pauliną
Fotografia: Instagram.com/pjona_9/

Piłkarz włoskiej ligi zaprezentował na Instagramie swój salon. 

Krzysztof Piątek to jeden z czołowych polskich piłkarzy. W 2013 roku debiutował w Ekstraklasie, by już 5 lat później przejść do włoskiej ligi. Piłkarz wyrobił sobie markę na boisku i jest charakterystyczny m.in. za sprawą strzelanych przez siebie goli. Kibice z pewnością kojarzą jego "cieszynkę". Po każdym trafieniu Polak układa ręce w taki sposób, jakby strzelał z rewolweru.

Piątek cieszy się dużą popularnością również na Instagramie. Najnowsze zdjęcia zawodnika A.C. Milan ogląda 1,4 mln użytkowników. Piłkarz lubi publikować w mediach społecznościowych migawki z życia prywatnego. Razem z żoną Pauliną pokazuje kadry z egzotycznych podróży, a ostatnio pochwalił się mieszkaniem.

Krzysztof Piątek pokazał swoje mieszkanie

Polski piłkarz jest bardzo aktywny na swoim profilu. Codziennie jego fotografie są chętnie komentowane przez fanów. Ostatnio Piątek pokazał, jak razem z żoną Pauliną gra w popularną grę. Przy okazji możemy podejrzeć, jak wygląda mieszkanie pary.

Małżonkowie siedzą na jasno nakrapianym dywanie przed dużych rozmiarów telewizorem. W tle widać dużą roślinę, a na kolejnym zdjęciu - brązową kanapę z poduchami i szklany stolik. Wnętrze utrzymane jest w szarościach i beżach.

Widać, że sportowiec i jego żona mają zamiłowanie do przestronnych i jasnych przestrzeni. Liczne drobiazgi sprawiają, że pokój staje się jeszcze bardziej przytulny. Całości dopełnia jasna, drewniana podłoga.

Podoba się wam mieszkanie Krzysztofa Piątka?

Zobacz także: Znany polski muzyk wziął sekretny ślub. Tę tajemnicę zdradził Michał Piróg

Niektórym filmowym parom udało się stworzyć prawdziwą chemię na ekranie. Które z nich są najlepiej dobrane?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów