Gwiazdor polskiej reprezentacji uwięziony w niemieckim hotelu! "Czekamy na wyniki testów"

Piłkarze polskiej reprezentacji przed meczem na boisku
Fotografia: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Koronawirus dotyka w dużej mierze sportowców. Okazuje się, że piłkarz polskiej reprezentacji jest poddany kwarantannie w Niemczech i czeka na wyniki testów.

Piłkarze polskiej reprezentacji są rozrzuceni po całym świecie, gdzie grają na co dzień w różnych prestiżowych klubach piłkarskich. Teraz przyszedł dla nich czas wyzwania, w związku z koronawirusem. Jednym z takich piłkarzy jest Krzysztof Piątek, który w ostatnich meczach polskiej reprezentacji rozsławił się jako jeden z najlepszych zawodników. Polski napastnik przebywa obecnie wraz ze swoją żoną w niemieckim hotelu, gdzie czekają na wyniki testów na obecność koronawirusa.

Zobacz także: Wojtek Szczęsny w poruszającym wpisie o sytuacji we Włoszech. "Mam szczęście, że tu mieszkam"

Krzysztof Piątek i jego żona czekają na wyniki testów na koronawirusa!

Krzysztof Piątek na co dzień gra w zespole Hertha Berlin. U jednego z piłkarzy niemieckiej drużyny stwierdzono obecność koronawirusa.

W związku z tym pozostali zawodnicy musieli się poddać kwarantannie, zgodnie z przepisami dotyczącymi COVID-19. Krzysztof Piątek wraz z żoną przebywają w hotelu w Berlinie.

Czekamy na wyniki testów. Jest tak duża liczba osób, które są badane priorytetowo, że naszych wyników jeszcze nie ma - powiedziała na Instastory Paulina Piątek. 

Według informacji podanych przez kobietę, są jedynymi osobami, które mieszkają w tym hotelu. W dodatku muszą korzystać w pomocy innych, chociażby w robieniu zakupów. 

Bez względu na to, czy nasz wynik będzie pozytywny czy negatywny musimy zostać 14 dni w domu bez wychodzenia. Byłoby łatwiej, gdybyśmy rzeczywiście byli w domu, a jesteśmy w hotelu. Jeśli chodzi o zakupy, to musimy korzystać z pomocy innych osób. Podchodzimy do tego poważnie i mamy nadzieję, że to jak najszybciej się skończy - dodała.

My także mamy nadzieję, że jak najszybciej uda im się opuścić hotel i wrócić do kraju.

Zobacz także: Polski piłkarz zakażony koronawirusem! Smutną informacją podzielił się na Instagramie

Uwielbiasz polskie WAGs? Śledzisz ich profile na Instagramie? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. 

WAGs
Rozwiąż quiz

Ile wiesz o polskich WAGs? Ostrzegamy, niektóre pytania są podchwytliwe

WAGs

1. Która WAG ma swoją markę jubilerską?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów