Krzysztof Jackowski przepowiedział, kto wygra wybory prezydenckie! Podał dokładne wyniki procentowe

Malwina Wasilewska 30.06.2020
Krzysztof Jackowski
Fotografia: East News

Znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, przed samą ciszą wyborczą podzielił się z widzami swoją najnowszą wizją. Kto jego zdaniem wygra wybory prezydenckie?

Wizje Krzysztofa Jackowskiego zdobywają ogromną popularność w sieci. Internauci z zapartym tchem słuchają kolejnych wizji słynnego jasnowidza. Tym razem Jackowski wypowiedział na temat polskiej polityki i wskazał kandydata, który ostatecznie wygra walkę o prezydenturę.

Krzysztof Jackowski przepowiedział, kto zostanie prezydentem Polski

Przed nami druga tura wyborów prezydenckich. W czasie, gdy docierają do nas kolejne wyniki sondaży, dowiadujemy się, że Krzysztof Jackowski już zna odpowiedź na najbardziej nurtujące nas pytanie ostatnich tygodni.

Co ciekawe, przed pierwszą turą wyborów się nie pomylił, twierdząc, że odbędzie się druga tura, ale pierwszą Andrzej Duda wygra ze znaczną przewagą. Ponadto wypowiedział się też na temat wyników innych kandydatów:

W pierwszej turze w mojej ocenie zdecydowanie wygra Duda, pan Duda... Mi się kojarzy na 44 z groszami procent (...) Ciekawa będzie reszta, zaskoczy bardzo mocno pan Hołownia i pan Bosak. W mojej cenie dużo więcej otrzymają głosów, niż mówią sondaże. W moim odczuciu zawiedzie pan Trzaskowski - powiedział Jackowski.

Po rozstrzygnięciu pierwszej tury jasnowidz zdradził wyniki drugiej. Jak twierdzi, zwycięzcą będzie Andrzej Duda:

Moim zdaniem Andrzej Duda zdobędzie 52,7% głosów. Według mnie dużo ludzi nie pójdzie na wybory, a większość elektoratu Szymona Hołowni zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego.

Jak myślicie, sprawdzi się jego przepowiednia? Odpowiedź poznamy 12 lipca.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów