Krzysztof Ibisz wziął udział w akcji #10YearsChallenge! Pokazał ogromny dystans do siebie

Krzysztof Ibisz w czarnej koszulce leży na kolorowym hamaku
Fotografia: Instagram/Krzysztof Ibisz Official

#10YearsChallenge robi furorę wśród gwiazd! Krzysztof Ibisz wziął udział w wyzwaniu i zażartował, pokazując jednocześnie ogromny dystans do siebie.

#10YearsChallenge to wyzwanie, które podbiło Instagram w błyskawicznym tempie. Wiele gwiazd przyłączyło się do akcji użytkowników. Znani zaczęli publikować sklejki zdjęć wykonanych obecnie i 10 lat temu. Najpierw na punkcie tego wyzwania oszalały zagraniczne gwiazdy, potem przyszedł czas na polskich celebrytów. Ostatnio do akcji przyłączył się Krzysztof Ibisz, który postanowił zażartować z samego siebie i pokazał jednocześnie ogromny dystans! Jego fani byli pod wrażeniem.

Zobacz także: #10YearsChallenge w popkulturze! Czego słuchaliśmy i co oglądaliśmy w 2009?

Krzysztof Ibisz w wyzwaniu #10YearsChallenge

Krzysztof Ibisz znany jest z tego, że z roku na rok wygląda coraz lepiej! To stało się przyczyną do żartów z prezentera. Wielu twierdzi, że Ibisz jest coraz młodszy. Również on sam żartuje często ze swojego wyglądu, a wyzwanie #10YearsChallenge stało się do tego doskonałą okazją. 

Ibisz opublikował na swoim Instagramie dwie identyczne fotografie, podpisując, że są to zdjęcia sprzed dekady i obecnie.

Czy myślicie, że wygrywam w tej konkurencji? - zadał pytanie w poście.

Internauci byli po prostu zachwyceni dowcipem prezentera. Pod jego postem posypało się wiele komentarzy, które są równie zabawne jak sam post.

Szacun za dystans do siebie.

Zdjęcie z typu: znajdź różnicę.

Dzwonimy do NASA, czas przestał istnieć.

Nie da się ukryć, że Krzysztof Ibisz obecnie wygląda jeszcze lepiej niż 10 lat temu! Pamiętacie go z tamtych czasów?

Zobacz także: Krzysztof Ibisz na zdjęciu ze studiów! Wyglądał starzej niż dziś?

Krzysztof Ibisz w 2009 roku
Fotografia: TRICOLORS/East News

Każdy się starzeje. Niektórzy jednak z wiekiem wyglądają znacznie młodziej. Dotyczy to przede wszystkim gwiazd. Te, naszym zdaniem, wyglądają lepiej niż kiedyś.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów