Zaskakujące wyznanie Ibisza o Michale Szpaku. "Mimo że jest facetem, to skradł moje serce"

Hanna Skowron 24.05.2019
Krzysztof Ibisz
Fotografia: VIPHOTO/East News

Takiej publicznej deklaracji nikt się nie spodziewał! Zobaczcie wideo.

Już 24 maja na deskach Opery Leśnej rozpocznie się Polsat SuperHit Festiwal 2019. Koncerty poprowadzą m.in. Julia Wieniawa, Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz i Michał Szpak. Ten ostatni w piątek wystąpi w podwójnej roli. W Sopocie również zaśpiewa obok takich gwiazd jak IRA, Maciej Maleńczuk, Boys, Tulia czy B.R.O.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz wziął udział w akcji #10YearsChallenge!

Fani z niecierpliwością czekają na pierwsze koncerty, tymczasem za kulisami festiwalu doszło do wyjątkowego wyznania między prowadzącymi. Krzysztof Ibisz publicznie wyznał miłość Michałowi Szpakowi. O co chodzi?

Szpak znany jest ze swojego wielkiego serca. Gwiazdor często wspiera akcje charytatywne i bierze udział w koncertach zorganizowanych w szczytnym celu. W lutym przekazał ponad 2 tys. zł na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ostatnio fanom zaimponował jeszcze jeden gest muzyka. 28-latek adoptował psa, Hektora.

Ibisz wyznał miłość Szpakowi

To właśnie ta decyzja tak spodobała się Krzysztofowi Ibiszowi, że postanowił publicznie pochwalić za nią Szpaka. Wygląda na to, że panowie, którzy razem poprowadzą muzyczny wieczór w Sopocie, bardzo się polubili.

Przyznam wam, że Michał, mimo że jest facetem, to skradł moje serce, kiedy dowiedziałem się, że adoptował Hektora - wyznał publicznie Ibisz w wideo na Instagramie.

Historia adopcji psa jest bardzo wzruszająca. Szpak przygarnął Hektora po tym, jak wolontariuszka poprosiła go o zdjęcie z jednym z podopiecznych schroniska. Zwierzę ma za sobą bardzo trudną przeszłość - zostało porzucone i okaleczone. Na szczęście trafiło na człowieka o dobrym sercu. Piosenkarz bardzo kocha swojego pupila. Założył mu nawet konto na Instagramie.

Nie dziwimy się, że taka postawa ujęła Krzysztofa Ibisza. My także jesteśmy pod wrażeniem!

Zobacz także: Krzysztof Ibisz na zdjęciu ze studiów! Wyglądał starzej niż dziś?

Każdy się starzeje. Niektórzy jednak z wiekiem wyglądają znacznie młodziej. Dotyczy to przede wszystkim gwiazd. Te, naszym zdaniem, wyglądają lepiej niż kiedyś.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów