Krzysztof Ibisz wspomina zmarłego ojca. Jego słowa wzruszają do łez!

Julita Buczek 15.03.2019
Mateusz Jagielski/ East News
Fotografia: East News

Krzysztof Ibisz podzielił się na Instagramie osobistym pożegnaniem ze zmarłym ojcem. Jego słowa chwytają za serce.

Krzysztof Ibisz przed miesiącem stracił ojca. Teraz udostępnił zdjęcie swojego taty z 1956 roku, by pożegnać w bardzo wzruszających słowach.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz pożegnał ojca. Jego słowa łamią serce

Ibisz dodał poruszający wpis na Instagramie

Utrata ukochanego rodzica to jeden z najtrudniejszych momentów w życiu dziecka, niezależnie od jego wieku. W tym trudnym momencie życia jest Krzysztof Ibisz, który zaledwie miesiąc temu stracił ukochanego tatę. W tym trudnym dla niego czasie postanowił podzielić się z fanami starym zdjęciem swojego taty, które opatrzył emocjonalnym i wzruszającym wpisem.

Pierwszy miesiąc bez Ciebie. Czas nie leczy ran. Nie ma do kogo zadzwonić codziennie. Jesteś poza zasięgiem ... Nie ma kto podać mi prognozy pogody w trasie, wiadomości ze świata. Nikt nie mówi „zadzwoń, jak dojedziesz bez względu na porę”. Nikt tak się nie martwił „bo coś mi się może stać”. Nikt tak jak Ty nie potrafił poprawić mi humoru. Nikt tak się nie uśmiechał, widząc Nicponia. Pewnie po Tobie tak kocham psy. Nikt... Czuwaj dalej nade mną Tato. foto: w Warszawie nad Wisłą 1956r. Władysław Ibisz 1933-2019 - podpisał zdjęcie Ibisz.

Fani łączą się w bólu z prezenterem

Fani prezentera stanęli na wysokości zadania, dzieląc się w komentarzach wyrazami współczucia i okazując wsparcie.

Rozumiem cię doskonale i współczuje z całego serca. Nie mam już taty, mamy, brata i pierwszego męża. Choć mijają lata, oni zawsze są ze mną, cokolwiek robię i gdzie jestem. Wiem, że dzieli nas tylko CZAS. Trzymaj się!

Jeszcze raz wyrazy współczucia. Pozdrawiam!

Panie Krzysztofie, cudownie, że ma Pan takie piękne wspomnienia o tacie. Przesyłam wyrazy współczucia.

Zobacz także: Nie żyje ojciec Krzysztofa Ibisza. Prezenter pogrążony w żałobie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów