Krzysztof Ibisz w poruszających słowach o Hannie Dunowskiej: "Byliśmy ulepieni z tej samej gliny"

Hanna Dunowska na planie serialu TVP "Barwy szczęścia"
Fotografia: TVP/East News

Krzysztof Ibisz i Hanna Dunowska prowadzili razem program "Czar Par". Teraz prezenter we wzruszających słowach wspomina zmarłą koleżankę.

1 sierpnia media obiegła smutna informacja, że nie żyje Hanna Dunowska. Aktorka znana była z serialu "Barwy szczęścia", w którym wcieliła się w postać Aliny Rybińskiej. W światku filmowym i telewizyjnym obecna była jednak od wielu lat. W latach 90. wraz z Krzysztofem Ibiszem prowadziła program "Czar Par". Teraz dziennikarz opowiedział o koleżance z planu oraz ich ostatnim spotkaniu w szczerym, poruszającym wywiadzie. 

Zobacz także: Krzysztof Ibisz wspomina zmarłego ojca. Jego słowa wzruszają do łez! 

Krzysztof Ibisz wspomina Hannę Dunowską 

Hanna Dunowska przez wiele lat zmagała się z rakiem piersi. Niestety ostatecznie przegrała walkę z chorobą.

Aktorka pozostawiła po sobie wielu przyjaciół, którzy ciepło ją wspominają. Jedną z takich osób jest Krzysztof Ibisz.

Hania była piękną kobietą, miała w sobie mądrość i wewnętrzny spokój, uduchowiona, spokojna, opanowana. Cudownie nam się razem pracowało, byliśmy ulepieni z tej samej gliny, mieliśmy takie samo podejście do pracy, była dla mnie wzorem. Ona była wtedy największą gwiazdą, ja miałem zaledwie 28 lat, program był dla mnie dużym wyzwaniem, ale wiedziałem, że zawsze mogę na nią liczyć - wspomina Ibisz w rozmowie z "Super Expressem".

Program zakończył się w 1996 roku. Choć ich drogi się rozeszły, wciąż pozostali sobie bliscy. Dziennikarz wspomina ich ostatnie spotkanie.

Spotkaliśmy się kilka lat temu, we Wrocławiu, na planie jednej z produkcji, zjedliśmy razem obiad, powiedziała mi wtedy, że jest psychoterapeutką i ma swoją poradnię. Ucieszyłem się, bo to do niej pasowało, to była jej droga, pomyślałem wtedy, że jest w dobrym miejscu. Zostanie w mojej pamięci jako ikona piękna - opowiada prezenter.

Trzeba przyznać, że słowa dziennikarza są niezwykle wzruszające.

Zobacz także: Syn Robina Williamsa wspomina ojca. Jego słowa poruszą każdego!

Hanna Dunowska jest jedną z gwiazd, które odeszły od nas w tym roku. Kogo jeszcze będzie nam brakowało?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów