Ibisz pokazał zdjęcie z synem. Internautki zachwycone! Pójdzie w ślady taty?

Malwina Wasilewska 12.03.2020
Krzysztof Ibisz
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Trzeba przyznać, że wyrasta na prawdziwego przystojniaka!

Krzysztof Ibisz jest dumnym tatą Maksymiliana i Vincenta. Prezenter postanowił zabrać młodszego syna na plan "Tańca z gwiazdami", by pokazać mu jak wygląda praca nad programem od kulis. Zobaczcie, ich wspólne zdjęcia.

Krzysztof Ibisz na zdjęciu z synem Vincentem

Na premierze 11. edycji "Tańca z gwiazdami" Krzysztof Ibisz pokazał się w towarzystwie swojego syna, Vincenta. Jak się okazuje, chłopak interesuje się pracą w telewizji, więc bardzo możliwe, że w przyszłości pójdzie w ślady sławnego ojca.

Krzysztof w swoim najnowszym poście na Instagramie zamieścił jego zdjęcie i dodał krótki wpis. Prezenter nie ukrywa, że jest dumny z syna:

Nie sądziłem, że ten młody człowiek w pełni zafascynowany telewizją będzie smakował każdy moment spędzony ze mną na planie programu. Jego dojrzałość urzekła moje ojcowskie serce. Brawo synu, mieć takiego partnera w pracy to prawdziwe szczęście! - napisał Krzysztof.

Internautki są zachwycone Vincentem:

Wygląda jak młody Nick Jonas.

Przystojniaki!

Jaki tatuś, taki syn.

Wróżycie mu karierę telewizyjną?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. I nic dziwnego, tylko spójrzcie na te zdjęcia! Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów