Kryzys w związku Zając i Rzeźniczaka? Fani dopatrzyli się niepokojących sygnałów

Zuzanna Morska 13.06.2019
Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Czyżby jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich par się rozstała? Dowody mówią same za siebie!

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak to jedna z najgorętszych polskich par. Modelka i polski piłkarz wzięli ślub w 2016 roku. I choć podzielili się zdjęciami z pięknej uroczystości w mediach społecznościowych, niespecjalnie afiszowali się do tej pory ze swoim związkiem.

Na ich instagramowych profilach pojawiały się od czasu do czasu wspólne zdjęcia. Małżonkowie komentowali też sobie wzajemnie nowe posty. Ostatnio jednak coś się zmieniło.

Kryzys w związku Zając i Rzeźniczaka?

Edyta Zając jest rozpoznawalną modelką, która ma na koncie wiele dużych kampanii. Z kolei Rzeźniczak to piłkarz, który przez większą część swojej kariery grał w Legii Warszawa, a ostatnio podpisał kontrakt z Wisłą Płock.

Fani pokochali ich jeszcze bardziej, kiedy okazało się, że Edyta i Jakub biorą ślub. Wygląda na to, że teraz przechodzą w związku kryzys.

Okazuje się, że małżonkowie nie wrzucają wspólnych zdjęć na Instagrama od bardzo dawna - u Edyty pojawiło się takie ostatni raz w 2017 roku, a u Rzeźniczaka w marcu. W dodatku Zając nie obserwuje swojego męża w mediach społecznościowych.

Co ciekawe, modelka przebywa obecnie na Florydzie, a piłkarz wybrał się ostatnio na mecz Polska-Izrael w towarzystwie... Candy Girl!

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Ten projekt robi furorę w sieci. Nic dziwnego! Przedstawia zdjęcia, na których gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów