Kryzys w małżeństwie Pauliny i Krzysztofa? "Czekam, aż druga strona okaże rozwagę, a nie głupotę"

Magdalena Barszczak 27.04.2018
Krzysztof Zrobek
Fotografia: Instagram.com/kristoffer_zrobek

Uczestnik popularnego show dał upust swoim emocjom w sieci.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjne show, które wciąż budzi emocje. W ostatniej edycji programu wyswatano trzy pary. Tylko jednej z nich udało się utrzymać związek. Wygląda jednak na to, że nad małżeństwem Pauliny i Krzysztofa zawisły czarne chmury. 

Zobacz także: Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiadają o wspólnym życiu. Nagle Prokop przerywa: Jezu, nie na antenie!

Zaczęło się burzliwie. Nikt nie dawał im szans. W programie jednak stopniowo zaczęli się dogadywać i docierać. Kiedy już zniknęli z wizji, ich uczucie rozkwitło. Wspólnie podróżowali i robili zdjęcia na Instagrama. Wystąpili nawet w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedzieli o tym, jak wygląda ich codzienność.

Od pewnego czasu w mediach społecznościowych nie ma wspólnych zdjęć pary. Co więcej, do ostatniego zdjęcia, na którym pozuje z psem, Krzysztof dodał tajemniczy opis: "Mała ruda i pocieszna na takie właśnie wieczory bez słów". Jeden z internautów zapytał, co się stało z Pauliną. Uczestnik show TVN najpierw odpowiedział wymijająco.

Moje życie, moja sprawa. Program się skończył. Życie stało się prywatne i nie muszę nikomu się z niego spowiadać, jeśli nie mam na to ochoty - ocenił.

Później zapytany, czy nie ześwirował po imprezie, napisał:

Jasne, na punkcie żony która niestety jest chorobliwie zazdrosna - dodał.

Kiedy internautka chciała pocieszyć celebrytę, uchylił nieco rąbka tajemnicy. Wygląda na to, że nie jest między nimi najlepiej.

Dlatego też czekam, aż druga strona okaże rozwagę a nie głupotę... Skończyć karierę nauczyciela można szybko i stać się pośmiewiskiem dla innych również. Pranie brudów i wytykanie publiczne chyba u nikogo nie sprawia przyjemnych doznań. Niestety świadczy tylko takie zachowanie o charakterze człowieka i wewnętrznej siły którą w sobie posiada

Myślicie, że parze uda się zażegnać kryzys?

Zobacz także: Zaskakujący finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jedna z uczestniczek przed ceremonią płakała, a teraz?

Krzysztof Zrobek
Fotografia: instagram.com/kristoffer_zrobek

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów