Kryzys w małżeństwie Dody? Wokalistka wrzuciła wymowne zdjęcie

Zuzanna Morska 19.09.2019
Doda
Fotografia: instagram.com/dodaqueen

Fani wokalistki niepokoili się o jej małżeństwo. Gwiazda w końcu postanowiła odnieść się do plotek o kryzysie.

W kwietniu 2018 roku Doda wyszła za mąż za Emila Stępnia. Zakochani utrzymywali tę informację w tajemnicy. Wokalistka znalazła szczęście u boku producenta filmowego, ale tym razem - nauczona doświadczeniem - postanowiła zachować pewne prywatne sprawy dla siebie.

Od momentu ślubu gwiazda wraz z ukochanym pojawiała się na branżowych imprezach, a na jej instagramowym profilu pojawiały się ich wspólne zdjęcia. Od pewnego czasu jednak tego typu fotografii zabrakło. Fani się zaniepokoili, gdyż pomyśleli, że małżeństwo Dody przechodzi kryzys. Wokalistka postanowiła to zdementować.

Kryzys w małżeństwie Dody?

Doda regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia, które pokazują, czym zajmuje się zawodowo, ale też takie, które zdradzają trochę na temat jej życia prywatnego.

Gwiazda dawno nie chwaliła się w mediach społecznościowych fotografiami z mężem. Fani niepokoili się, że coś jest między nimi nie tak. Wokalistka postanowiła to "skomentować".

W końcu na instagramowym profilu wokalistki pojawiło się zdjęcie z mężem.

Obserwatorzy Dody odetchnęli z ulgą, czemu dali wyraz w komentarzach.

I jest Emil!

Tęskniliśmy za Emilem!

O, jak miło widzieć męża...

Wygląda na to, że w małżeństwie piosenkarki wszystko dobrze. Oby tak dalej.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów