Zbigniew Boniek żartował ze stylizacji Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz odpowiedział i wbił prezesowi szpilę

Katarzyna Leszczyńska 27.03.2018
Grzegorz Krychowiak i Zbigniew Boniek
Fotografia: Fotografie: Instagram/Grzegorz Krychowiak i EAST NEWS

Grzegorz Krychowiak znany jest ze swojego zamiłowania do mody. Jego stylizacje spotykają się z żartobliwymi komentarzami ze strony kolegów z drużyny. Komentował je również Zbigniew Boniek, któremu teraz piłkarz odpowiedział.

Grzegorz Krychowiak uznawany jest za najlepiej ubranego piłkarza polskiej reprezentacji. Jego zamiłowanie do mody często spotyka się z żartami ze strony kolegów z drużyny. Największym fanem wbijania żartobliwie szpili Krychowiakowi jest Wojciech Szczęsny. Ale nie tylko koledzy z drużyny lubią pośmiać się z piłkarza.

Zobacz także: Szczęsny pyta trenera o stylizację Krychowiaka. Reakcja Lewandowskiego to najlepszy komentarz

Żarty z Grzegorza Krychowiaka od czasu do czasu stroi sobie również Zbigniew Boniek. Choć prywatnie obaj piłkarze lubią się, prezes PZPN kiedyś zażartował ze stylizacji reprezentanta Polski i na Twitterze skomentował ją w żartobliwy sposób, nawiązując do jego ubioru ze zdjęć z Rzymu, którymi piłkarz "Krycha" pochwalił się na swoim Instagramie.

Mam do Grzegorza Krychowiaka jedno pytanie. Męskich nie było?

Post popularnego "Zibiego" oczywiście spotkał się z entuzjazmem ze strony fanów. Tego typu żartów pojawiło się jednak więcej. Ostatnio Boniek podsyłał piłkarzowi pomysły na stroje. Głos postanowił zabrać główny zainteresowany. W jednym z wywiadów dziennikarz Wirtualnej Polski zapytał Krychowiaka, czy Boniek zna się na modzie. Ten odpowiedział, delikatnie wbijając szpilę prezesowi.

Wydaje mi się, że Zbigniew Boniek nie zna się na modzie. Chociaż rzadko go widzę. Nie korzystam z jego sugestii dotyczących nowych ubrań, ale niedługo to ja będę mu doradzał. Mam już kilka strojów na oku – powiedział Krychowiak.

Przekomarzanie się pomiędzy oboma panami ma oczywiście humorystyczne podłoże. Piłkarze bardzo się lubią i pozostają w przyjaznych relacjach, o czym mogą świadczyć m.in. ich wspólne zdjęcia.

Zobacz także: Żona piłkarza polskiej reprezentacji jest w ciąży? Jej znajoma potwierdziła doniesienia

Grzegorz Krychowiak i Zbigniew Boniek
Fotografia: Instagram/Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak
Fotografia: Instagram/Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny
Fotografia: Instagram/Grzegorz Krychowiak

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów