Krupińska pozuje z synem i pisze o zmęczeniu. Fanka: Idź do pracy, to się przekonasz. Zdecydowana odpowiedź

Anna Respondek 27.09.2017
Paulina Krupińska
Fotografia: Instagram/pkrupinska

Każdy ma prawo do zmęczenia.

Paulina Krupińska od 2014 roku spotyka się ze znanym muzykiem Sebastianem Karpiel-Bułecką. Ich pierwsze dziecko urodziło się w 2015 roku, natomiast niedawno na świat przyszła ich druga pociecha, syn Jędrek. 

Modelka, która zazwyczaj nie opuszczała ważnych pokazów mody, tym razem zrobiła wyjątek i zamiast pojawić się na imprezie Łukasza Jemioła, została z synem w domu. Wstawiając na Instagrama urocze zdjęcie z dzieckiem, nie spodziewała się ataku ze strony agresywnej "Matki Polki". 

Bywacie tak zmęczeni, że zasypiacie razem ze swoimi dziećmi? A miałam iść na pokaz Jemioła - napisała. 

Złośliwy komentarz internautki

Choć większość kobiet zaczęła się dzielić swoimi doświadczeniami, w tym różne "sławne" matki na przykład Agnieszka Sienkiewicz czy Dominika Grosicka, znalazła się jedna internautka, która w złośliwy sposób skomentowała post byłej miss, "odbierając jej" prawo do zmęczenia.

Nie sądzę żebyś była aż tak zmęczona. Matką Polką to ty nie jesteś, więc zdjęcie super, tylko kobieto idź do pracy na 12 godzin. Normalna praca a nie "ścianki" i potem możesz pisać o zmęczeniu w pełnym makijażu - napisała. 

Krupińska zareagowała w bardzo spokojny sposób, pytając kobietę, dlaczego tak twierdzi. Zanim nieznajoma zdążyła odpowiedzieć na pytanie modelki, pod zdjęciem rozgorzała dyskusja między obrończyniami byłej miss, a internautką. 

Jasne, że nie jest typową Matką Polką - gdyby była, to miałaby "normalny" macierzyński. A że jest osobą publiczną, to nie może sobie pozwolić na totalny święty spokój. Ma prawo być zmęczona co najmniej tak jak każda Matka Polka albo i bardziej - napisała fanka modelki. 

Krupińska postanowiła zakończyć dyskusję krótkim komentarzem, który zamknął usta natarczywej internautce. 

Jestem mamą i bywam zmęczona. A spać w makijażu nie chodzę, bo niszczy się cera - wyjaśniła.

Co sądzicie o tej wymianie zdań? Czy komentarz internautki miał w ogóle sens?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów