Krupińska unikała pokazywania prywatnych zdjęć w sieci. Teraz zmieniła zdanie. Powód zaskakujący

Katarzyna Leszczyńska 20.11.2017
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska

Modelka ma całkiem logiczne uzasadnienie. 

Paulina Krupińska jest w związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para ma dwójkę dzieci. Krupińska na Instagramie często wstawia zdjęcia rodziny, dzieląc się z fanami prywatnymi chwilami. Ostatnio została nawet skrytykowana przez internautki za pokazywanie nierealistycznej wizji macierzyństwa. Trzeba jednak przypomnieć, że Krupińska nie zawsze tak chętnie dzieliła się prywatnymi zdjęciami.

Prezenterka z czasem zaczęła publikować coraz więcej zdjęć na Instagramie. Należy jednak podkreślić, że stara się chronić prywatność dzieci, ponieważ nie pokazuje ich twarzy. W rozmowie z portalem Plotek.pl przyznała, dlaczego zdecydowała się na pokazywanie więcej prywatnych zdjęć. Trzeba przyznać, że jej słowa są zaskakujące.

Zdjęcia z facetem zamieszczam tylko dlatego, kiedy widzę, że ktoś nam robi zdjęcia z ukrycia. Jak wrzucę zdjęcie na portal, to wtedy wiem, że tamto się nie sprzeda. Wolę mieć ładne zdjęcie na swoich zasadach, niż zdjęcie zrobione zza krzaka, które umówmy się – jak nie są ustawką, to nie są ładne – zdradziła portalowi.

Krupińska przyznała też, że nie chce pokazywać twarzy dzieci, żeby chronić ich prywatność, ponieważ tym samym dałaby pozwolenie na robienie im zdjęć przez paparazzi. Tłumaczenie gwiazdy jest zaskakujące, jednak z punktu widzenia osób popularnych zrozumiałe. 

Paulina Krupińska z dzieckiem
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska
Paulina Krupińska z dzieckiem
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów