Krupa zdradziła, co zabiło jej ukochanego pieska: „Miał tylko 11 lat...”

Sandra Banach 14.06.2019
Joanna Krupa z psami
Fotografia: Instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa nadal nie może pogodzić się z odejściem ukochanego yorka. Modelka w mediach społecznościowych zdradziła, co mogło być powodem przedwczesnej śmierci psiaka.

Niedawno Joanna Krupa pochwaliła się, że jest w ciąży. Ten piękny czas został przerwany śmiercią ukochanego pieska. Modelka przeżywa ciężkie chwile po stracie swojego pupila. Niedawno zdradziła, jaka najprawdopodobniej była przyczyna przedwczesnego odejścia psiaka.

Joanna Krupa pogrążona w żałobie

Joanna Krupa na Instagramie poinformowała swoich obserwatorów, że odszedł jej ukochany york, Rugby:

Moje serce jest złamane i rozbite na setki kawałków. Jestem tysiące mil stąd. Spoczywaj w spokoju, mały aniołku Rugby. Czasami życie po prostu nie ma sensu. Osoby, zwierzęta, które kochamy, są nam zabierane - napisała modelka.

Śmierć ukochanego pieska to ogromny cios dla ciężarnej Krupy. Nie od dziś wiadomo, że prowadząca program „Top Model” kocha zwierzęta i zażarcie broni ich praw.

Jeden z obserwatorów Joanny Krupy zapytał w komentarzu pod instagramowym postem o przyczynę śmierci pupila. Modelka odpowiedziała:

Miał tylko 11 lat, miał chorobę serca, ale nie umarł od tego. Naprawdę nie wiemy, co się stało. Wydaje się, że to wynik infekcji – napisała gwiazda.

Niestety to już drugi pupil modelki, który odszedł w tym roku. W lutym gwiazda „Top Model” pożegnała 15-letniego Prince’a.

Zobacz także: Krupa pokazała nagi ciążowy brzuszek. Zdjęcie skomentowała Lewandowska

Na fotelu siedzi Hubert Urbański, prowadzący program "Milionerzy"
Rozwiąż quiz

Pytania za milion w programie "Milionerzy". Czy uda ci się udzielić poprawne odpowiedzi?

Na fotelu siedzi Hubert Urbański, prowadzący program "Milionerzy"

1. Co ukoi nerwy i zastąpi cytrynę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów