Widzowie skrytykowali Woźniak-Starak za pytania do Krupy. Modelka w sieci opublikowała wiele mówiący wpis

Anna Respondek 22.01.2018
Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Krupa
Fotografia: Instagram/joannakrupa/aga_woznak_starak

Zapowiedziała, że rok 2018 będzie pełen zmian. 

Media i internauci żyli ostatnio sporem między Joanną Krupą a Agnieszką Woźniak-Starak. Dziennikarka, która w niedzielę 14 stycznia prowadziła poranny program "Dzień Dobry TVN", na wizji zaatakowała modelkę i zadawała jej wyjątkowo niezręczne pytania. Skrytykowała ją za promowanie wulgarnych napisów typu "CHWDP", choć ten związany jest ze szczytną akcją dotyczącą adopcji zwierząt.

Zobacz także: Woźniak-Starak skrytykowana za wywiad z Krupą 

Na Woźniak-Starak spadła fala krytyki, a większość osób stanęła po stronie Krupy. Prowadząca program śniadaniowy starała się wytłumaczyć z nieodpowiednich pytań i pokazała scenariusz odcinka "Dzień Dobry TVN", jednak to nie zmieniło zdania internautów. 

Joanna Krupa odpowiada Woźniak-Starak?

Jak do tej pory Krupa oficjalnie nie skomentowała zachowania Woźniak-Starak, jednak w sobotę na jej Instagramie pojawił się zagadkowy i wiele mówiący wpis. Modelka pisze w nim, aby nigdy nikomu nie dawać się źle traktować czy to w życiu, czy w pracy.

 Trzeba się cenić i nie pozwalać, żeby ktoś prywatnie albo w pracy nie pokazywał szacunku. 2018 czas na zmiany - napisała. 

Agnieszka Woźniak-Starak została skrytykowana nie tylko za zachowanie w stosunku do Joanny Krupy, ale także za całokształt. Fanom "Dzień Dobry TVN" nie podobało się, jak dziennikarka prowadziła program i to, że wywyższała się w rozmowach z innymi gośćmi. 

Dokładnie, nie jestem Pani fanką, ale Pani Szulim totalny brak klasy.

Podpisuję się dwiema rękami.

Ten wywiad był tak słaby, że aż niedobrze mi się zrobiło. Zachowałaś klasę w przeciwieństwie do prowadzących i za to high five - internauci komentowali wpis.

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała intymne zdjęcia z nowym ukochanym

krupa
Fotografia: Instagram/joannakrupa
krupa1
Fotografia: Instagram/joannakrupa
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów