Krupa pokazała pokój córki. Jej kołyska kosztowała majątek!

Malwina Wasilewska 22.11.2019
Joanna Krupa
Fotografia: Instagram.com/joannakrupa

Zdecydowalibyście się na tak drogi zakup?

Joanna Krupa, jak na świeżo upieczoną mamę przystało, całkowicie poświęciła się macierzyństwu. Mimo że po porodzie jej życie wywróciło się do góry nogami, to dobrze odnajduje się w nowej sytuacji życiowej. Szczęśliwa modelka regularnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami swojej pociechy, a teraz pokazała pokój córki i kołyskę. Jej cena nie należy do najtańszych.

Joanna Krupa pokazała pokój córki w magazynie "People"

Poród Joanny Krupy był długo wyczekiwanym wydarzeniem nie tylko w Polsce, ale i za granicą. W najnowszym numerze magazynu "People" pojawił się wywiad z modelką oraz zdjęcia pokoju jej córki Ashii. Na jednym z ujęć mamy okazję zobaczyć kołyskę, której wartość może przyprawiać o zawrót głowy. Joanna wybrała model marki Snoo Smart Sleeper, którego cena wynosi ponad 5 tysięcy złotych. Krupa opowiedziała też o wystroju pokoju córki:

Chciałam urządzić pokój dziecka w stylu księżniczki, ale bez przesady i tandety. Jest bardzo przytulny, a przy tym elegancki - wyznała w wywiadzie dla "People".

Modelka opowiedziała również o pierwszych tygodniach macierzyństwa. Okazuje się, że może liczyć na pomoc nocnej pielęgniarki:

Przez kilka tygodni, od powrotu ze szpitala, mieszkała u nas nocna pielęgniarka. Była darem niebios, dzięki czemu moje życie nie było tak gorączkowe i wysypiałam się w nocy, gdy odpoczywałam po porodzie. W ciągu dnia mogłam więc w pełni poświęcać uwagę mojemu aniołkowi - wyznała w rozmowie z "People".

Jak widać, Joanna nie może narzekać na brak pomocy. Życzymy młodej mamie wszystkiego dobrego!

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Czasami niektórzy nawet przesadzają z uszczęśliwianiem swojej pociechy. A nadopiekuńcza mama nie sprawi, że maluchy wyrosną na zadowolonych z życia ludzi. Biorąc udział w naszym quizie, dowiesz się czy jesteś nadopiekuńczą mamą! 

Młoda matka przytula swoją córkę.
Rozwiąż quiz

Czy jesteś nadopiekuńczą mamą?

Młoda matka przytula swoją córkę.

1. Twoja najmłodsza pociecha jest:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów