Królowa nie spodziewała się tego w mieszkaniu Kate i Williama

Katarzyna Leszczyńska 12.05.2018
Książę William, księżna Kate, królowa Elżbieta II
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Po pierwszej wizycie w domu wnuka Elżbieta II była naprawdę wstrząśnięta.

Wyszły na jaw zaskakujące fakty dotyczące rodziny królewskiej. Choć królowa Elżbieta uwielbia Kate i Williama i w prezencie ślubnym podarowała im pałac Anmer Hall w Norfolk, czasami zdarza jej się nie z nimi nie zgodzić. Jak podają brytyjskie media, swoją pierwszą wizytę w domu wnuka zakończyła zniesmaczona.

Zobacz także: Skandal na brytyjskim dworze! Dziennikarz ujawnił, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. "Łykałem tabletki ekstazy"

Nie da się ukryć, że między królową a Kate i Williamem jest ogromna przepaść pokoleniowa. Elżbieta II musiała przywyknąć w związku z tym do wielu innowatorskich pomysłów swoich wnucząt. Począwszy od założenia konta rodziny królewskiej na Twitterze oraz Instagramie, skończywszy na drobnych codziennych przyzwyczajeniach, które dawniej byłyby nie do pomyślenia w rodzinie królewskiej.

Jak się okazuje, podczas pierwszej wizyty w domu Kate i Williama, królową najbardziej zaskoczyła… kuchnia. A dokładnie fakt, że znajduje się ona w centralnym miejscu ich pałacu, w związku z czym para książęca spędza w niej naprawdę dużo czasu. To było do tej pory nie do pomyślenia dla królowej, dla której kuchnia jest jedynie miejscem pracy jej pracowników.

Gdy królowa po raz pierwszy odwiedziła księcia i księżną Cambridge w Anmer Hall, nie mogła zrozumieć, że kuchnia jest dla nich podstawą w codziennym funkcjonowaniu – powiedziało źródło Express.co.uk.

Królowa jednak już dawno pogodziła się z tym, że Kate i William starają się żyć w swoim domu jak normalna rodzina. Każdego dnia są godnymi reprezentantami rodziny królewskiej, więc śmiało może przymknąć oko na takie drobne szczegóły.

Zobacz także: Wspólna cecha Kate, Meghan i księżnej Diany wyszła na jaw! Widać to gołym okiem

Zobaczcie w poniższej galerii, z jakich przyzwyczajeń będzie musiała zrezygnować Meghan Markle po ślubie z Harrym:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów