Księżna Kate nigdy nie doświadczyła tego zaszczytu. Zobaczcie, co królowa zrobiła dla Meghan

Paulina Ermel 05.11.2018
Księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

To wyjątkowa sytuacja, która wcześniej się nie zdarzyła!

Meghan w maju została żoną księcia Harry'ego. Księżna od samego początku spodobała się fanom rodziny królewskiej, ale też samym jej członkom. Królowa Elżbieta zabrała żonę księcia Harry'ego na jedno z oficjalnych wystąpień. Ale to niejedyny ukłon w stronę świeżo upieczonej członkini rodziny królewskiej. Teraz monarchini postanowiła zrobić dla Meghan wyjątek. Taka rzecz nie przytrafiła się nawet księżnej Kate!

Królowa zrobiła dla Meghan wyjątek

Nie od dziś wiadomo, że sytuacja rodzinna księżnej Meghan nie należy do najłatwiejszych. Jej ojciec nie pojawił się na ślubie, siostra próbowała spacyfikować całe przedsięwzięcie, a mama Meghan mieszka tak daleko, że księżna widuje ją naprawdę rzadko. Królowa Elżbieta w drodze wyjątku postanowiła sprawić żonie swojego wnuka ogromną przyjemność.

Brytyjskie media podają, że królowa Elżbieta zamierza zaprosić mamę Meghan na święta! Doria Ragland miałaby towarzyszyć rodzinie królewskiej w wyprawie do Norfolk, gdzie królowa i cała reszta spędzają święta Bożego Narodzenia. Rodzina księżnej Kate nigdy takiego zaproszenia nie dostała!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan doczekała się własnej figury woskowej. Czy są podobne? Musicie sami ocenić!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów