Królowa boi się o Kate i Williama. Jej zdaniem przyszłość monarchii jest zagrożona

Królowa Elżbieta II na tronie w miętowym komplecie i kapeluszu w dniu obchodów swoich urodzin
Fotografia: Rex Features/East News

Królowa Elżbieta boi się o Kate, Williama i przyszłość monarchii! Zamierza ich kontrolować.

Królowa Elżbieta od wielu lat jest głową rodziny królewskiej. Nieustannie czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem zarówno monarchii, jak i całego narodu brytyjskiego. Nic więc dziwnego, że ma też na swojej głowie wiele zmartwień, zwłaszcza ostatnio, gdy książę Harry i Meghan Markle zdecydowali się odejść z rodziny królewskiej. Królowa obawia się teraz, że księżna Kate i książę William powielą ich błędy, a jakby nie patrzeć, starszy syn księcia Karola w niedalekiej przyszłości może zasiąść na tronie.

Zobacz także: Kate i Meghan pokłóciły się o rajstopy?! Rzecznik pałacu nie wytrzymał i skomentował! 

Królowa kontroluje Kate i Williama?! Boi się o przyszłość monarchii

Rodzina królewska od zawsze budzi ogromne emocje. Jej członkowie nie schodzą z pierwszych stron gazet i często muszą zmagać się z krytyką. 

Elżbieta II stara się kontrolować swoich bliskich i strzec dobrego imienia monarchii. Nie zawsze jej się to jednak udaje, biorąc pod uwagę ostatnie problemy z Harrym i Meghan, a także aferę pedofilską, w którą wmieszany został syn królowej, książę Andrzej.

Jak donosi ekspert ds. rodziny królewskiej, Tom Quinn, który wypowiedział się w dokumencie "Too good to be true", wyemitowanym przez Channel 5, królowa i książę Filip obawiają się, że Kate i William powtórzą błędy Meghan i Harry'ego.

Królowa i książę Edynburga będą ich bardzo uważnie obserwować. Mają na uwadze fakt, że w przeszłości młodsi członkowie rodziny królewskiej byli bardzo niepokorni. Królewska para nie chce, żeby to się powtórzyło - mówi Quinn.

W brytyjskiej rodzinie królewskiej było wielu "młodocianych buntowników". Wśród nich bez wątpienia można wymienić księżniczkę Małgorzatę, księżniczkę Annę i teraz również Harry'ego. Myślicie, że Kate i William także mogliby pójść w ich ślady? 

Zobacz także: To rodzina królewska odpowiada za wypadek Diany?! Na jaw wychodzą nowe fakty

Lubisz rodzinę królewską? Sprawdź, którego członka brytyjskiej monarchii przypominasz najbardziej! 

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów