Królowa chce rozwodu Meghan i Harry'ego?! Zapłaci księżnej mnóstwo pieniędzy

Hanna Skowron 29.01.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Doug Peters/Press Association/East News

Najnowsze spekulacje mrożą krew w żyłach - czyżby królowa zamierzała stanąć na drodze szczęściu Harry'ego i Meghan?

Zagraniczne media nie mają wątpliwości - królowa Elżbieta nie przepada za wybranką swojego młodszego wnyka. Do takiej sytuacji przyczynił się zupełnie odmienny od brytyjskiego styl życia księżnej Meghan, a także jej liczne wpadki. Jeden z zagranicznych tytułów donosi nawet, że królowa zamierza doprowadzić do rozwodu Meghan i Harry'ego!

Początkowo dużo mówiono o tym, że księżna Meghan ma szansę wprowadzić do brytyjskiej monarchii odrobinę świeżości i czegoś nowego. Żona księcia Harry'ego chętnie pojawiała się na oficjalnych wystąpieniach i towarzyszyła podczas nich samej królowej. Okazuje się, że dobra passa Meghan mogła się zakończyć tak szybko, jak się zaczęła.

Od maja zeszłego roku, kiedy Meghan została żoną Harry'ego, księżnej przydarzyło się kilka wpadek. Podobno zaczęła stawiać też własne zasady i doprowadziła do tego, że wraz z mężem wyprowadzili się z Pałacu Kensington, aby budować ognisko domowe z dala od rozgłosu, jakim cieszy się rodzina królewska. Królowa Elżbieta ma dosyć takiego zachowania.

Zobacz także: Meghan i Harry pokazali niepublikowane zdjęcie ze ślubu. Tak negatywnych komentarzy nie było już dawno!

Królowa chce rozwodu Meghan i Harry'ego

Jak donosi tytuł "Globe" królowa chce, aby Meghan i Harry się rozstali. Oferuje za to księżnej dużą kwotę pieniędzy. Jakie warunki stawia królowa Elżbieta?

Osoba z otoczenia monarchii powiedziała dziennikarzom "Globe", że królowa oczekuje od Meghan, aby ta urodziła dziecko w Wielkiej Brytanii, zostawiła je tutaj, a sama ma wrócić do Stanów Zjednoczonych. To wszystko za niebagatelną kwotę - królowa oferuje Meghan... 37 mln dolarów!

Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Kobiety na całym świecie podziwiają nienaganny styl księżnej Meghan. Które stylizacje najbardziej przypadły nam do gustu? Poznajcie 5 najlepszych kreacji Meghan.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów