Królowa Instagrama jest tylko jedna. Pobiła rekord zdobywając aż 100 milionów obserwujących

Redakcja 30.09.2016
Rekordowe konto na Instagramie
Fotografia: Pixabay

Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że media społecznościowe są najważniejszym narzędziem promocji.

Mogłoby się wydawać, że najbardziej popularnym kontem na Instagramie jest to należące do Kim Kardashian. Nic bardziej mylnego. O ile żona znanego rapera może pochwalić się 83,7 milionami fanów, to plasuje się dopiero na czwartym miejscu. Na podium znalazły się za to Beyoncé ze skromnymi 85,4 milionami, a na drugim miejscu jest Taylor Swift, którą obserwuje 91,5 milionów osób.

Pierwsze miejsce należy do piosenkarki, która w Polsce nie cieszy się tak dużą sławą, jak w Stanach Zjednoczonych, a media plotkarskie piszą o niej jak o byłej dziewczynie Justina Biebera. Selena Gomez bije na głowę swoje starsze koleżanki. Gwiazda, która oprócz śpiewem zajmuje się również aktorstwem, ma aż 100 milionów followersów. Liczba jej fanów ciągle rośnie, a co ciekawe, sama zaintresowana nie zamieściła żadnego posta od sierpnia. Wtedy miała tylko 89,2 miliony fanów. 

Selena Gomez wzięła sobie urlop od mediów społecznościowych i życia publicznego, ponieważ chce skupić się na wyleczeniu efektów ubocznych toczenia rumieniowatego, z którym zmaga się od lat. Oznacza to, że między innymi cierpi na stany depresyjne. Być może dlatego wzrosła liczba osób, które ją obserwują - fani chcą wiedzieć, czy wraca do zdrowia. Jednak może dziwić fakt, że zdjęcie, które zdobyło najwięcej polubień w dotychczasowej historii Instagrama, przedstawia artystkę pijącą colę.

Selena
Fotografia: Selena Gomez/ Instagram.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów